Bitcoin 3 Haftanın En Yüksek Seviyesine Çıkarken Yükseliş Umutları Yeşerdi!

Bitcoin 3 Haftanın En Yüksek Seviyesine Çıkarken Yükseliş Umutları Yeşerdi!
0

Kripto para piyasası toparlanmaya devam ediyor ve sermayesine 30 milyar dolar daha ekledi. Bitcoin üç haftanın en yüksek seviyesinde işlem görüyor.

Kripto para piyasası toparlanma yolunda devam ediyor ve toplam kapitalizasyonuna 30 milyar dolar daha eklemeyi başardı. Bu, Bitcoin’den değil, aynı zamanda birkaç altcoinden de ciddi artışların arkasında gerçekleşir.

Bitcoin Ani 3 Haftanın En Yüksek Seviyesine Çıktı

Bitcoin’in fiyatı son 24 saat içinde %3,3’lük bir artış daha kaydetmeyi başardı.

bitcoin
bitcoin 3 haftanın en yüksek seviyesine çıkarken yükseliş umutları yeşerdi! 3

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, bu BTC için 11 Mayıs’tan bu yana en yüksek fiyat tam olarak tüm Terra ekosisteminin çöküşünü takip eden devasa piyasa dökümünden önce.

Bitcoin’in hakimiyeti tüm pazara göre payını ölçen metrik son 24 saat içinde aşağı yukarı sabit kaldı. Bu, birincil kripto para biriminin ve altcoin piyasasının el ele hareket ettiğini gösteriyor.

Cardano %28 Arttı, Altcoinler Yeşil

Son birkaç gündür ilk 10’un en baskın altcoin’i şüphesiz Cardano oldu. ADA’nın fiyatı üç günde %50’den fazla arttı ve yalnızca son 24 saatte neredeyse %30 arttı.

bitcoin
bitcoin 3 haftanın en yüksek seviyesine çıkarken yükseliş umutları yeşerdi! 4

Bununla birlikte, diğer birçok kripto para birimi de kayda değer kazanımlar elde ediyor. NEAR gün içinde %9 arttı, XLM yaklaşık %7 arttı vb.

Son 24 saat içinde en çok kazanan altcoin, %50’ye yakın bir oranda WAVES. Öte yandan, Luna Classic (LUNC) en çok kaybetti yaklaşık %20. Yine de, muadili olan LUNA’nın (Terra 2.0’ı okuyun) yaklaşık %40 arttığını belirtmekte fayda var, Binance’de bu sabah erken saatlerde bir alım satım başladı.

Genel piyasa duyarlılığı da son 24 saat içinde iyileşti. Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi’nden elde edilen veriler, dün 10’dan şu anda 16 seviyesinde oturduğunu gösteriyor. Ancak bu yine de bir “aşırı korku” halidir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap