Bitcoin Güne %2’ye Yakın Artışla Başladı, Yatırımcıları Neler Bekliyor?

Bitcoin Güne %2’ye Yakın Artışla Başladı, Yatırımcıları Neler Bekliyor?

Bitcoin Fiyatı: Bugün Bitcoin ve diğer altcoin’ler yeniden yükselişe geçti. Bu yazı yazılırken, Bitcoin fiyatı son 24 saat içinde %1,52 artış gösterdi. Traderlar, BTC’nin gelecekteki fiyat hareketlerini merak ediyor.

Bazı analistler, tokenin 20 bin dolar seviyesine geri döneceğine inanırken, diğerleri hala yükseliş bekliyor. BTC, geçen yılın Ağustos ayından bu yana ilk kez Şubat ayında 25.200 doların üzerine çıktı. Yılın başında harika bir başlangıç yaptı ve ilk 45 gün boyunca toparlandı, ancak son birkaç hafta zor zamanlar geçirdi.

Dünya genelindeki kripto piyasası değeri, geçtiğimiz güne göre %0,90 artışla 1,08 trilyon Amerikan Doları seviyesine yükseldi. Son 24 saat içindeki toplam kripto piyasası hacmi ise %3,12 artarak şu anda 46,66 milyar Amerikan Doları seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin (BTC) Fiyatı %1,52 Arttı

Bugün dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in fiyatı, son 24 saatte %1,52 artarak piyasa değerini 458,68 milyar USD seviyesine yükseltti. Her bir BTC, 23.759 USD seviyesinden işlem görüyor. Kripto para birimi bugün bir artış gösterse de, BTC kilit direnç işaretini koruyamadı. Son 24 saatteki işlem hacmi ise %6,72 azaldı. Bitcoin hakimiyeti, bir önceki güne göre %0,01 artarak %42,47 seviyesinde bulunuyor.

bitcoin
bitcoin güne %2'ye yakın artışla başladı, yatırımcıları neler bekliyor? 2

Son 24 saat içinde BTC’nin fiyatı 23.796 USD seviyesine kadar yükseldi ve 23.077 USD seviyesine kadar düştü. Geçen hafta ise, token 24.572 USD seviyesinde işlem görüyordu.

Bitcoin’in farklı ülkelerdeki fiyatları şöyle:

Hindistan’da, her bir BTC Hindistan para birimi olan INR karşılığında 19.61.649 INR fiyatla satın alınabilir.

Singapur’da, her bir BTC Singapur doları karşılığında 31.959 Singapur doları fiyatla alınabilir.

Dubai’de, her bir BTC’nin fiyatı 87.269 BAE Dirhemi olarak belirlenmiştir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.