Bitcoin 29 Bin Dolarda Seyrederken, PEPE Efsanevi Boğa Koşusuna Devam Ediyor!

Bitcoin 29 Bin Dolarda Seyrederken, PEPE Efsanevi Boğa Koşusuna Devam Ediyor!

Kripto para piyasası bugün, yükselen PEPE hariç, genellikle yatay bir seyir izliyor.

Son birkaç gündür, piyasada fazla bir hareketlilik gözlenmiyor ve ABD Merkez Bankası’nın faiz artırımı bile genellikle piyasada dalgalanma yaratmıyor.

Ancak, dikkate değer bir istisna var: bu yükselen memecoin PEPE. Kurbağa ilhamlı kripto para birimi, destansı boğa koşusuna devam ederek ilk 100’e girdi ve tüm gözler onun üzerinde yoğunlaşmış durumda.

Bitcoin 29.000 Dolarda Yatay

Son 24 saat içerisinde, Bitcoin’in fiyatı herhangi anlamlı bir değişiklik göstermedi ve 29.000 $ seviyesinde dengelendi. Fiyat, kısa süreli bir dalgalanma yaşadı ve 29.500 $ seviyesine kadar yükseldi, ancak boğaların ivmesini sürdüremediği için hızlıca geri çekildi.

pepe
bitcoin 29 bin dolarda seyrederken, pepe efsanevi boğa koşusuna devam ediyor! 3

BTC’nin fiyatı şu anda göreceli olarak dar bir aralıkta sıkışmış durumda ve yakın vadedeki yönünü belirleyebilmek için bu aralıktan çıkması veya altına inmesi gerekiyor. Ancak şu an için, hareketlilik oldukça düşük seviyelerde seyrediyor.

Son 24 saat içindeki tasfiyeler yaklaşık 26 milyon dolarlık hacme sahip olup, bu düşük hareketliliğin bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

PEPE Altcoin Pazarına Liderlik Ediyor

pepe
bitcoin 29 bin dolarda seyrederken, pepe efsanevi boğa koşusuna devam ediyor! 4

Çoğu kripto para birimi, önemli bir artış gösteremedi ancak PEPE memecoin bu durumun tek istisnası olarak öne çıkıyor.

PEPE, üç haftadan daha kısa bir süre önce piyasaya sürüldü ve şu anda 1 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip. Bu, ilk yatırımcılar için inanılmaz getiriler sağladı, ancak tabii ki bu getirileri realize etmek için satış yapmamaları gerekiyor. Yüzbinlerce dolarlık küçük yatırımların milyonlarca dolarlık getirilere dönüştüğü birçok hikaye var.

Her ne olursa olsun, PEPE’nin yükseliş trendinin devam edip etmeyeceği ve SHIB ve DOGE gibi kripto para birimleri ile rekabet edip edemeyeceği ilginç bir konu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.