Bitcoin 29.000 Dolarda Devam Ederken, Shibarium Beta Lansmanının Ardından SHIB %5 Arttı!

Bitcoin 29.000 Dolarda Devam Ederken, Shibarium Beta Lansmanının Ardından SHIB %5 Arttı!

SHIB’in yanı sıra, QNT ve MKR gibi varlıklar da günlük ölçekte en yüksek kazançları elde edenler arasında bulunuyor.

Bitcoin’in fiyat performansı oldukça zayıf kalmaya devam ediyor, ancak en azından varlık 29.000 doların üzerinde seyretmeyi başardı.

Diğer altcoinler, DOGE ve SOL gibi, hafifçe yeşil renkte ve kazançları %2’ye kadar çıkıyor. İlk 20’den en büyük sıçramayı SHIB gerçekleştirdi.

Bitcoin 29.000 Doların Üzerinde Oyalandı

Kripto ekosisteminde, fiyat performansları açısından daha heyecan verici zamanlar yaşandığı doğru bir tespittir. Bitcoin, haftaya 29.000 doların hemen altında, 30.000 doların üzerinde bir aylık düşük seviye ile başladı.

Ancak boğaların müdahalesiyle varlık tekrar 29.000 doların üzerine itildi. Sonraki birkaç gün, ABD Merkez Bankası’nın Çarşamba günkü faiz oranı artışı dahil olmak üzere, çok az hareket ya da hiç hareket görülmedi ve piyasada beklenen artan oynaklık gerçekleşmedi.

Bitcoin, birkaç yüz dolarlık yükseliş ve düşüşle birlikte tüm iş haftasını 29.000 ila 29.500 dolar arasında dar bir aralıkta geçirdi. Piyasa değeri 570 milyar doların altında kalmaya devam etti ve altcoinler üzerindeki hakimiyeti de hafif bir darbe daha aldı, CoinMarketCap’de %48,1’e düştü.

bitcoin
bitcoin 29.000 dolarda devam ederken, shibarium beta lansmanının ardından shib %5 arttı! 3

SHIB %5 Yükseldi

Son birkaç gün içinde, alternatif paralar doğası gereği daha değişken olmalarına rağmen, her iki yönde de büyük hareketler üretemedi. Ancak dünden bu yana grafikler, küçük kazançlarla biraz daha olumlu bir görünüm sergiliyor.

Ethereum ve XRP günlük ölçekte %0,5’ten daha az bir artış kaydederek sırasıyla 1.870 dolar ve 0,7 dolar üzerinden işlem gördü. Dogecoin ve Solana ise %1’in biraz üzerinde bir artışla 0,078 dolar ve 25 dolar seviyelerine yükseldi. Tron, MATIC ve Polkadot da hafifçe yeşil renkteyken BNB, ADA ve LTC önemsiz kayıplar yaşadı.

Shiba Inu, Shibarium beta sürümünün yayınlanmasının ardından daha büyük hacimli altcoinler arasında en çok artan kripto oldu. Quant ise günlük %7,5’lik bir artışla ilk 36 altcoin arasında öne çıkanlardan biri olarak takip ediliyor.

Toplam kripto piyasası değeri hala 1.180 trilyon doların biraz üzerinde seyretmekte.

bitcoin
bitcoin 29.000 dolarda devam ederken, shibarium beta lansmanının ardından shib %5 arttı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.