Bitcoin 28 Bin Dolara Doğru Yönelirken, Stacks %115 Artış Sağladı!

Bitcoin 28 Bin Dolara Doğru Yönelirken, Stacks %115 Artış Sağladı!

Son 24 saatte, Bitcoin yeniden yükselişe geçerek, Haziran 2022’den bu yana ilk kez 28.000 dolara yaklaştı.

STX, son birkaç haftadır devasa kazanımlar elde ederek üç haneli rakamlara ulaşmaya devam ediyor.

ETH 1.800 doların üzerine çıkarken, SOL, UNI, AVAX ve ETC gibi kripto para birimleri de hızla %14’e kadar yükseldi.

Bitcoin 9 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

ABD bankacılık krizi daha sonra Avrupa’ya da yayıldı ve varlık fiyatları son iki ayda ilk kez 20.000 doların altına düştüğü için geçen hafta sonunda Bitcoin’in fiyat performansına zarar verdi. Ancak, yeni haftanın başlamasıyla birlikte tablo değişmeye başladı.

Bitcoin, her gün birkaç bin dolar ekleyerek Salı günü 26.000 doların üzerine çıktı. Kripto para birimi, 24.000 dolara geri çekildikten sonra Perşembe ve Cuma günleri tekrar yükselişe geçti.

Son 24 saatte, başka bir fiyat artışı gerçekleşti ve BTC 27.000 doların üzerine çıktı. Hatta 28.000 dolara kadar dokundu. Bu, Haziran 2022’den bu yana en yüksek fiyat etiketi oldu. Birkaç yüz dolar düşse de, hala 27.000 doların üzerinde ve gün içinde %4,5 arttı. Piyasa değeri 530 milyar doları aşarken, altcoinler üzerindeki hakimiyeti %45’in biraz üzerinde kalmıştır.

bitcoin
bitcoin 28 bin dolara doğru yönelirken, stacks %115 artış sağladı! 3

Stacks, Conflux ve Mask Network Gösteriyi Çalıyor

En büyük altcoin liderliğinde, diğer altcoinler de etkileyici kazançlar elde etti. ETH son 24 saatte %5’in üzerinde artarak aylar sonra ilk kez 1.800 doları geri aldı.

Binance Coin, Ripple, Cardano, MATIC, Dogecoin, Polkadot, Shiba Inu ve Litecoin gibi altcoinler bir günde %5’e kadar değer kazandı. Solana, Avalanche, Uniswap, LEO ve Ethereum Classic’ten daha fazla kazanç sağladı. ETC, günlük ölçekte %13’ten fazla artış gösterdi.

Daha düşük sermayeli alternatiflerden önemli fiyat artışları da geldi. Mask Network, Conflux, MAGIC, dYdX ve Stacks bir günde %20’den %45’e kadar arttı. STX, CFX ve MASK haftalık ölçekte üç haneli artışlar gösterdi.

Tüm bu kazanımlarla birlikte, kripto piyasası bir günde 40 milyar dolar daha ekleyerek 1.170 trilyon dolara ulaşması şaşırtıcı değil.

bitcoin
bitcoin 28 bin dolara doğru yönelirken, stacks %115 artış sağladı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.