Bitcoin 28 Bin Dolar İçin Çabalarken, Radix (XRD) %10 Üzerinde Yükseliş Yakaladı!

Bitcoin 28 Bin Dolar İçin Çabalarken, Radix (XRD) %10 Üzerinde Yükseliş Yakaladı!

Kripto piyasası hala toparlanamıyor. Bitcoin 28 bin dolar seviyesine geri dönemedi ve ETH ise 2 bin doların oldukça altında kaldı.

Son haftalarda, kripto para piyasası önemli bir darbe aldı ve toplamda 100 milyar doların üzerinde değer kaybetti. Bu kayıpların ardından bile BTC’nin hala 28.000 $ seviyesini geri kazanamaması, piyasanın genelindeki güçlü düşüşü gösteriyor.

Bitcoin Fiyatı 28 Bin Doların Altında

Bitcoin son 24 saatte hafif bir toparlanma göstererek %1 değer kazandı. Ancak, hafta boyunca büyük bir düşüş yaşadı.

bitcoin
bitcoin 28 bin dolar i̇çin çabalarken, radix (xrd) %10 üzerinde yükseliş yakaladı! 3

Ancak, Bitcoin hala 28.000 dolar seviyesini geri kazanamıyor ve boğaların kontrolü yeniden kazanmak için mücadele ediyor. Geçen hafta yaklaşık %9 değer kaybetti, ancak yine de diğer kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında önemli ölçüde daha iyi bir performans sergiledi.

Bu, Bitcoin’in piyasa hakimiyeti ile belirginleşmektedir, pazarın geri kalanına göre ne kadar pay aldığını ölçmek için kullanılan bir metrik. Bu yazı yazıldığı sırada, son yedi gün içinde %4 artarak %44 seviyesinde bulunuyor. Bu da Bitcoin’in diğer altcoinlerden daha iyi bir performans sergilediğini gösteriyor.

Radix %13 Yükselerek Öne Çıkıyor

Radix (XRD) son yedi gün içinde %30,9 oranında artarak, yalnızca geçtiğimiz gün yaklaşık %13 kazandı. Kripto para birimi, bu dönemde hala büyük bir değer kaybı yaşadı, ancak her iki zaman diliminde de en iyi performans gösteren kripto para birimi olmaya devam ediyor.

WOO Network (WOO) yaklaşık %11,5 artışla yükselişteydi ve %6 artışla onu BitTorrent (BTT) izledi. Piyasanın diğer ucunda, yaklaşık %2,3 değer kaybeden Arbitrum’un ARB’si yer alıyor. Genel olarak, piyasa son 24 saatte nispeten istikrarlı bir seyir izledi.

bitcoin
bitcoin 28 bin dolar i̇çin çabalarken, radix (xrd) %10 üzerinde yükseliş yakaladı! 4

Ethereum hala 1.900 doların altında işlem görürken, XRP önemli bir destek seviyesi olan 0,5 doları kaybetti. Gelecekte, piyasa duyarlılığının değişip değişmeyeceği ve daha fazla baskı olup olmayacağı ilginç bir konu olarak takip edilebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.