Bitcoin (BTC) 27.000 Doların Altına Düşerken Tron (TRX) Günlük %7 Arttı!

Bitcoin (BTC) 27.000 Doların Altına Düşerken Tron (TRX) Günlük %7 Arttı!

Bitcoin, hafta sonunda 27.000 dolar seviyesini aşmakta başarısız oldu ve bugün erken saatlerde neredeyse 500 dolarlık bir düşüşle yeni bir çok günlük düşük seviyeye geriledi.

Tron, büyük bir ivme kazanan tek önemli kripto para birimi.

Diğer altcoinler de bugün negatif bir seyir izliyor; XRP, MATIC, SOL, LTC ve diğerleri %2’den fazla değer kaybediyor.

Bitcoin 27.000 Doların Altına Kayıyor

Geçtiğimiz hafta, Bitcoin iki kez 27.500 dolar seviyesine düşmeye çalıştı, ancak başarısız oldu ve ardışık retler onu güneye doğru sürükledi. Özellikle ikinci ret, varlığı 26.400 dolara (Bitstamp’ta) kadar düşürdüğü için oldukça acı vericiydi.

Hafta sonuna doğru BTC, bir miktar toparlanma sağladı ve yaklaşık 27.000 dolara yükseldi. Ancak bu yükseliş, 27.300 dolar seviyesinde durduruldu. Son 24 saat içinde, başka bir ret tarafından güneye doğru itildi ve 26.600 doların altına geriledi.

Şu anda, Bitcoin biraz toparlandı, ancak hala günlük ölçekte kırmızı renkte işlem görüyor ve 27.000 doların altında seyrediyor. Piyasa değeri bir kez daha 520 milyar dolara geriledi. Oynaklık düşük seviyelerde seyretmesine rağmen, Bitcoin’in hala alternatif kripto paralar üzerindeki hakimiyeti %46,4 seviyesinde bulunuyor.

bitcoin
bitcoin (btc) 27.000 doların altına düşerken tron (trx) günlük %7 arttı! 3

TRX Oranlara Meydan Okuyor

Hafta sonu boyunca çoğu altcoin istikrarlı bir seyir izledi, ancak şimdi kırmızı renge döndü. Ethereum, küçük bir düşüşle diğer altcoinlere kıyasla en az zarar görenler arasında yer alıyor. Ancak, en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un 1.800 doların altına düşme riski bulunuyor.

Binance Coin, Polkadot, Cardano ve Avalanche gibi diğer altcoinler yaklaşık %1 düşüş yaşadı. Ripple, Dogecoin, Polygon, Solana ve Litecoin gibi diğerleri ise daha fazla günlük kayıp yaşadı ve %2 ila %3 arasında değer kaybetti.

Tron, bugün yeşil bir mum çizen ilk 36 alternatif kripto para arasında yer aldı. TRX yaklaşık %7 oranında artış gösterdi ve 0,08 dolara yaklaştı.

Ancak, toplam kripto piyasası değeri 10 milyar doların biraz üzerinde kayıp yaşadı ve şu anda 1.120 trilyon doların altında seyrediyor.

bitcoin
bitcoin (btc) 27.000 doların altına düşerken tron (trx) günlük %7 arttı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.