Bitcoin 27.000 Doları Geri Alırken, LDO ve LTC Günlük %8 Arttı!

Bitcoin 27.000 Doları Geri Alırken, LDO ve LTC Günlük %8 Arttı!

Bitcoin (BTC), son birkaç gün boyunca sancılı bir süreç yaşadı ve 26.000 doların altına düşerek iki ayın en düşük seviyesine geriledi. Ancak, varlık sonunda toparlandı ve bugün erken saatlerde 27.000 dolar seviyesini yeniden geri aldı.

Litecoin ve Lido DAO, bugün en iyi 50 altcoin arasında en iyi performans gösterenler olarak öne çıktı.

Son günlerde, birçok altcoin, Litecoin (LTC), Lido DAO (LDO), TONCOIN (TON), APT (APT), BCH (Bitcoin Cash) ve GRT (The Graph) gibi, Bitcoin’den daha iyi bir performans sergiledi.

BTC Tekrar 27.000 Doların Üzerinde

ABD TÜFE rakamlarının Nisan ayında açıklanmasından sonra Bitcoin, birden fazla günün en yüksek seviyesi olan 28.400 dolar seviyesine fırladı. Ancak, bu yükseliş kısa süreli oldu ve ardından varlık, ciddi bir gerilemeyle 1.500 doların altına indi.

Fiyat dalgalanmaları durmadı ve BTC tekrar 28.000 dolar seviyesine düşmeye çalıştı, ancak bir kez daha reddedildi. Bu sefer, fiyat düşüşleri daha az belirgin olsa da şiddetliydi.

Cuma günü, kripto para birimi iki ayın ilk kez 25.800 dolara kadar düşerken zirveye ulaştı. Boğalar sonunda saklandıkları yerlerden çıkarak etkileyici bir adım attı ve Bitcoin’i 27.000 dolara geri çekti. Hafta sonu daha az olaylıydı ve BTC başlangıçta bu seviyeyi geri kazanamadı. Ancak, bu sonunda Pazar akşamı gerçekleşti ve varlık şu anda 27.500 dolara yakın seviyelerde işlem görüyor. Bu sayede piyasa değeri 530 milyar doları aşarak ve altcoinler üzerindeki hakimiyeti %46,5’e yükselterek yeni bir durum ortaya çıktı.

bitcoin
bitcoin 27.000 doları geri alırken, ldo ve ltc günlük %8 arttı! 3

LTC, LDO Ana Sahneye Çıkıyor

Çoğu altcoin, belki de daha düşük işlem hacimleri nedeniyle hafta sonu boyunca sessiz kalmıştı. Ancak şimdi manzara birkaç kişi için değişti. Ethereum, Binance Coin, Ripple, Cardano, Dogecoin, Solana ve MATIC gibi bazıları günlük bazda hafif bir yeşil renk gösteriyor.

Ancak daha büyük kazançlar TONCOIN, APT, BCH ve GRT gibi altcoinlerden geliyor, hepsi yaklaşık %5-6 oranında arttı.

Litecoin ve Lido DAO, her ikisi de %8 veya biraz daha fazla artışla günün en iyi performans gösterenleri olarak öne çıkıyor. Sonuç olarak, LTC yaklaşık 90 dolara ulaşırken, LDO ise 2 doların üzerinde duruyor.

Toplam kripto piyasası değeri günlük olarak yaklaşık 20 milyar dolar arttı ve şu anda 1.150 trilyon dolara yakın bir seviyede bulunuyor.

kriptoparapiyasa allcoins 10
bitcoin 27.000 doları geri alırken, ldo ve ltc günlük %8 arttı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.