Bitcoin 27.000 Dolara Çıkarken, Lido (LDO) ve Aptos (APT) %7 Arttı!

Bitcoin 27.000 Dolara Çıkarken, Lido (LDO) ve Aptos (APT) %7 Arttı!

Son 24 saat içerisinde, Bitcoin başka bir düşüş yaşayarak haftanın en düşük fiyat seviyesine geriledi, ancak kısa bir süre sonra bu kayıpları telafi etmeyi başardı.

FIL, LDO ve APT, günümüzün en iyi performans gösteren 36 kripto para birimi arasında yer almaktadır.

Ethereum’un değeri 1.900 dolara yaklaşırken, altcoinlerin günlük bazda bir miktar artış göstermesiyle ADA ve XRP gibi kripto para birimleri de hafif bir yeşil renk göstermeye başladı.

Bitcoin 27.000 Dolarda Belirsiz

Bu hafta, Bitcoin’in performansı 28.500 dolar seviyesine ulaştıktan sonra oldukça zayıf kaldı. Kripto para birimi, ilk olarak bir gün içinde 28.000 dolara geri çekildi, ancak Çarşamba günü bir binlik daha düşmeden önce tekrar yükseldi.

27.500 doları aşma girişimleri başarısız olduktan sonra, varlık Perşembe günü hızla değer kaybetmeye başladı ve 26.600 dolara düştü. Son 24 saat içinde, (Bitstamp’ta) 26.500 dolara kadar düşerek çok günlük bir düşük seviye gördü.

Ancak boğalar bu düşüşü durdurmayı başardı ve Bitcoin’i 500 doların üzerine çıkardı. Şu anda BTC, 27.000 doların üzerinde işlem görüyor ve piyasa değeri 525 milyar dolara yükseldi. Bununla birlikte, altcoinlere olan hakimiyeti biraz zedelendi ve geçen hafta %46,5’i aştıktan sonra %46’ya düştü.

bitcoin
bitcoin 27.000 dolara çıkarken, lido (ldo) ve aptos (apt) %7 arttı! 3

FIL, LDO ve APT Yükselişte

Çoğu altcoin, çalışma haftası boyunca düşüş yaşadı, ancak şu anda günlük bazda yeşile döndüler. Ethereum, dün 1.850 dolara düştü, ancak %2’lik bir artışla şu anda neredeyse 1.900 dolara yükseldi.

Binance Coin, 305 doların altına düştü, ancak %1’lik bir artışın ardından şu anda daha yüksek bir seviyede duruyor. Ripple, Cardano, Dogecoin, Polygon, Solana, Litecoin, Tron, Polkadot ve Avalanche gibi daha büyük sermayeli altcoinler de bazı durumlarda %3’e kadar kazançlar elde ederek yeşil renkte seyrediyor.

Daha etkileyici kazançlar ise Filecoin, Lido Dao, Aptos ve Arbitrum gibi kripto varlıklarından geliyor. Yukarıdaki varlıkların tümü günlük bazda %5 ile %8 arasında bir artış yaşadı.

Bu nedenle, tüm kripto varlıklarının toplam piyasa değeri, son kayıplardan yaklaşık 20 milyar dolar toparlanarak şu anda 1.140 trilyon dolar seviyesine yükseldi.

bitcoin
bitcoin 27.000 dolara çıkarken, lido (ldo) ve aptos (apt) %7 arttı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.