Kripto Para Analiz: Bitcoin 27 Bin Dolarda Çırpınırken, Bu Altcoin %12’lik Yükseliş Yakaladı!

Kripto Para Analiz: Bitcoin 27 Bin Dolarda Çırpınırken, Bu Altcoin %12’lik Yükseliş Yakaladı!

Kripto para piyasası son 24 saat içinde büyük bir darbe aldı. Injective (INJ) %12’nin üzerinde değer kaybetti ve Bitcoin (BTC) 27 bin dolar seviyesine kadar geriledi.

Hafta sonu boyunca, kripto para piyasasındaki düzeltme geniş bir alanı kapsadı ve çoğu projenin toparlanmaya başlaması için henüz erken olduğu görüldü.

Şu an itibariyle Bitcoin fiyatı 27 bin doların üzerinde işlem görüyor, ancak son 24 saat boyunca altcoinler de dahil olmak üzere çoğu dijital varlık düşüşünü sürdürdü. Durum bu şekilde devam ediyor.

Bitcoin Fiyatı 27.000 Dolar Civarında Mücadele Ediyor

Yeni haftanın başlangıcı, Bitcoin’in toparlanma girişimine fazla yardımcı olmadı. Tam tersine, fiyat düşüşünü sürdürüyor ve kripto para birimi için bir sonraki ziyaret edilecek seviyenin 27 bin dolar gibi göründüğü bildiriliyor.

bitcoin
kripto para analiz: bitcoin 27 bin dolarda çırpınırken, bu altcoin %12'lik yükseliş yakaladı! 3

BTC, 28.000 dolar seviyesini geri kazanmaya çalışırken, ancak ayıların tam kontrolü altında olan 27.8 bin dolar civarında aniden durdurulduğu görüldü. O zamandan beri, her saatlik mum kırmızı renkte devam etti.

Geçen hafta BTC, son beş ay içinde en büyük düşüşü yaşadı. Yedi gün öncesine kıyasla yaklaşık %10 düşüşle işlem görmeye başladı.

Altcoinler Acı Çekmeye Devam Ediyor

Son 24 saatte altcoin piyasası da anlamlı bir toparlanma sağlayamadı. Ethereum gibi büyük altcoinlerin çoğu da, toplam piyasa kapitalizasyonu açısından %2,1 düşüşle 1,8 bin dolara doğru seyrediyor.

Aşağıdaki ısı haritasına bakıldığında, durum pek de iyi gözükmüyor.

bitcoin
kripto para analiz: bitcoin 27 bin dolarda çırpınırken, bu altcoin %12'lik yükseliş yakaladı! 4

Son 24 saat içinde Injective Protocol (INJ), %12’nin üzerinde kayıpla en kötü performansı sergileyen kripto para birimi oldu. Son yedi gün içinde %30’un üzerinde düşüş yaşayan INJ, kötü bir dönemden geçiyor. Bunun ardından, bugün yaklaşık %10 kaybeden Arbitrum’un ARB’si geliyor.

Diğer yandan, Kaspa (KAS) ve Bitget Token (BGB) gibi kripto para birimleri son 24 saatte %6’nın üzerinde artış göstererek yükselişe geçti. Ancak, diğerleri kırmızıda kalmaya devam ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.