Bitcoin 27 Bin Altında Seyrederken, Injective (INJ) %20 Yükseliş Yakaladı!

Bitcoin 27 Bin Altında Seyrederken, Injective (INJ) %20 Yükseliş Yakaladı!

Dünkü kısa bir yükseliş ve yaklaşık 500 dolarlık düşüşe rağmen, Bitcoin 27.000 doların hemen altında nispeten istikrarlı kaldı.

SingularityNET (AGIX), günlük %15’lik bir artışın ardından ilk 100 içinde yerini aldı.

Genel olarak, altcoinler doğası gereği daha dalgalı olmasına rağmen, geçtiğimiz gün önemli bir hareket gösteremedi. Bununla birlikte, birkaç istisna arasında AGIX pozitif bir ivme kazandı.

Bitcoin 27.000 Doların Altında Duruyor

Geçen haftanın sonunda, artan volatilite nedeniyle Bitcoin’in 26.000 doların altına düşmesiyle birlikte kripto para birimi daha az dalgalanarak işlem görmeye başladı. Varlık, geçen hafta sonunda bazı kayıplarını telafi etti ve çoğunlukla daha sakin bir seyir izledi, yaklaşık 27.000 dolar seviyesinde hareket etti.

Pazartesi günü fiyatlar 27.600 doların biraz üzerine çıktı, ancak bu hareket kısa süreli oldu. Ertesi gün Bitcoin bin doların üzerinde düşüş yaşadı. Ancak, 27.500 dolar civarında durdurulan bir yükseliş başladı. Bu sefer reddetme daha güçlü oldu ve varlık 26.400 doların altına indi.

Boğalar hareketi yakaladı ve daha fazla düşüşe izin vermedi. Biraz toparlanma yaşandı ve Bitcoin bir kez daha 27.000 dolar seviyesine geri döndü. Dün kısa bir süre için yükseldi ve düştü, ancak genel olarak mevcut seviyesinde takılı kaldı. Bu nedenle, piyasa değeri hala 520 milyar dolar ve Bitcoin’in altcoinler üzerindeki hakimiyeti %46,3 olarak devam ediyor.

bitcoin
bitcoin 27 bin altında seyrederken, injective (inj) %20 yükseliş yakaladı! 3

INJ Haftalık %20 Arttı

Bitcoin’e benzer şekilde, çoğu altcoin de günlük ölçekte istikrarlı bir seyir izledi. Ethereum (ETH), dün 1.800 doların altına düşme eşiğindeydi, ancak bu seviyeyi korumayı başardı ve şu anda birkaç sent üzerinde bulunuyor.

Binance Coin, küçük bir günlük düşüşle birlikte 310 doların altına geriledi. Dogecoin, Polygon, Polkadot, Ripple, Shiba Inu ve Avalanche gibi altcoinler de biraz kırmızı renkte hareket etti.

Cardano, Solana ve Litecoin bugün %2’ye varan kayıplar yaşayarak biraz daha geriledi.

Bununla birlikte, AGIX (SingularityNET), günlük %15’lik büyük bir artışın ardından ilk 100’e girmeyi başardı. KAVA ve INJ ise günlük kazançlar açısından takip ediliyor, her ikisi de %7’lik bir artış gösteriyor. Ayrıca, INJ son yedi gün içinde %20 oranında değer kazandı.

Toplam kripto piyasası değeri ise CoinMarketCap’de 1.120 trilyon doların biraz üzerinde seyretmeye devam ediyor.

bitcoin
bitcoin 27 bin altında seyrederken, injective (inj) %20 yükseliş yakaladı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.