Bitcoin 22 Bin Altına Düşerken XRP 0.4 Doların Üzerine Çıkarak Şaşırttı!

Bitcoin 22 Bin Altına Düşerken XRP 0.4 Doların Üzerine Çıkarak Şaşırttı!

Bitcoin son 24 saatte herhangi bir artış kaydedemedi, ancak XRP ise ivme kazanıyor. Bitcoin’in fiyatı ise gün boyunca yavaş yavaş düşmeye devam etti ve (Binance’de) en düşük seviyeye yakın olan 21.580$ civarında bir değer aldı.

İşlem hacminde bir azalma görülürken, piyasanın çoğunluğu hafif düşüşler gösteriyor. Bununla birlikte, bazı istisnai durumlar da mevcut.

Bitcoin 22.000 Dolardan Düştü

Şu anda Bitcoin’in fiyatı 21.600 $’ın biraz üzerinde işlem görüyor ve gün içinde en düşük seviye olan 21.580 $’ı (Binance’de) gördü. Bu, nispeten düşük bir hacimde gerçekleşen yaklaşık %1,3’lük bir düşüşe işaret ediyor.

bitcoin
bitcoin 22 bin altına düşerken xrp 0.4 doların üzerine çıkarak şaşırttı! 3

Dün hareketlilik birkaç kez arttı, ancak önemli bir fark yaratmadı.

ABD Merkez Bankası Başkanı Jerome Powell, Finansal Hizmetler Komitesi önünde enflasyonist baskıların Fed’in daha önce beklediğinden daha yüksek olduğunu tekrarladı. Bu, 50 baz puanlık bir artışın daha mümkün olabileceğini gösteriyor, ancak piyasaların buna önceden hazırlandığı görünüyor.

Buna rağmen, BTC yaklaşık 22.200 dolara yükseldi, ancak o zamandan bu yana güç kaybetmeye başladı.

XRP 0,40 Dolara Yaklaşıyor

Geçtiğimiz gün Ripple’ın XRP’si, diğer büyük madeni paraların çoğunluğunun kırmızı renkte işlem gördüğü bir ortamda, yaklaşık %3’lük bir kazançla en bariz aykırı değerdi. Şu anda 0,40 $ seviyesine yaklaştığı gözlemleniyor. Bu, oldukça önemli bir seviye ve dikkate değer bir performans artışı olarak görülüyor.

bitcoin
bitcoin 22 bin altına düşerken xrp 0.4 doların üzerine çıkarak şaşırttı! 4

Toplam piyasa kapitalizasyonu açısından ilk 100 kripto para birimi arasında Ripple, en iyi performansı sergileyerek önde gidiyor. KLAY ve Toncoin’den TON, Ripple’ı takip ediyor. Ancak, ImmutableX (IMX) ve Synthetix Network (SNX) %10’un üzerinde kayıp yaşayarak günün en kötü performans gösterenleri oldular.

Son 24 saat içinde, daha geniş piyasada duyarlılık önemli ölçüde azalmış durumda ve şu anda korku bölgesinde bulunuyor. Dün ise tarafsız bir seyir izlemişti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.