Bitcoin 21 bin Dolarda Reddedildi, Lido (LDO) Günlük %20 Artıyor!

Bitcoin 21 bin Dolarda Reddedildi, Lido (LDO) Günlük %20 Artıyor!
0

Bitcoin’in fiyatı, dünkü rallinin ardından tüm kripto para piyasası nefes aldığı için 21 bin doların üzerinde kalmayı başaramadı.

Bitcoin’in fiyatı 21.000 doları ikna edici bir şekilde aşamadı ve şimdi bu seviyenin altında işlem görüyor. Kripto para birimlerinin çoğu, menzil direnciyle yapılan bir toplantının ardından geri çekildi. En belirgin aykırı değer, son 24 saatte %20 artışla LDO’dur.

Bitcoin 21 Bin Doları Kıramadı

Son 24 saat, tüm kripto para piyasası bir hız trenine binerken oldukça çalkantılı geçti. BTC bir kereliğine 21 bin doların üzerine çıktı ve reddedilmeden önce 21.200 dolara (Binance’da) ulaştı ve şu anda 20.600 dolar civarında işlem gördüğü yere düştü.

bitcoin
bitcoin 21 bin dolarda reddedildi, lido (ldo) günlük %20 artıyor! 3

Bu hız treni, son 24 saat içinde toplam 136 milyon dolar değerinde tasfiye bıraktı ve OKX’te gerçekleşen en büyük tek tasfiye emri, 2,1 milyon dolarlık bir nominal değere sahip.

İlginçtir ki, ETH 71 milyon dolar ile zorla tasfiyeler söz konusu olduğunda liderdir, Bitcoin’in tasfiyelerine kıyasla iki katından fazla.

Altcoinler Geri Dönüyor ama LDO Yükseliyor

Alternatif madeni paraların çoğu, gün içinde elde ettikleri kazanımları sürdüremedikten ve kendi menzil dirençlerinden büyük ölçüde reddedildikten sonra, son 24 saat içinde kırmızıda işlem görüyor.

bitcoin
bitcoin 21 bin dolarda reddedildi, lido (ldo) günlük %20 artıyor! 4

Yukarıdaki ısı haritasında görüldüğü gibi, ADA %1,7, SOL %3,5, ETH – %0,38 vb. Yeşilde eğitim gören büyük kripto para birimleri bile önemsiz artışlar gösteriyor.

En belirgin aykırı değer ve bir istisna, Lido’nun LDO belirtecidir. Kripto para birimi son 24 saat içinde yüzde 20 arttı.

Başka bir notta, hala aşırı korku bölgesinde olmasına rağmen, duygu biraz gelişiyor gibi görünüyor. Bu yazının yazıldığı sırada, değer 21’de bulunuyor, dünkü 15’ten önemli bir gelişme.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap