Bitcoin 20 Bin Dolardan Düştü: 2017’nin Önceki Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinin Altında Çöktü!

Bitcoin 20 Bin Dolardan Düştü: 2017’nin Önceki Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinin Altında Çöktü!
0

Bitcoin’in fiyatı, 2017’nin ikonik bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doların altına düştü. Bu, tüm pazar, yaygın söylentiler ve devam eden zorluklar arasında yuvarlanırken gerçekleşir.

Bitcoin

Aralık 2020’den bu yana ilk kez, Bitcoin’in fiyatı Binance’de 20.000 doların altında işlem gördü.

Bu satırları yazarken, kripto para birimi Bitstamp Exchange’de 19.066 dolara düştü ve bu, 2017’den önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19.7 bin doların altında kaldı.

bitcoin
bitcoin 20 bin dolardan düştü: 2017'nin önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinin altında çöktü! 2
  • Bu, tüm kripto para birimlerinin kırmızıda iyi işlem gördüğü daha geniş bir piyasa geri çekilmesinin ardından geliyor.
  • Piyasa değeri 1 trilyon doların altına düşerek bu yazının yazıldığı sırada 885 milyon dolar seviyesinde bulunuyor.
  • Bu aynı zamanda vadeli işlem sözleşmelerinin tasfiyesini de hızlandırdı ve son 24 saat içindeki toplu değeri 125 milyon doları aştı.
  • 20 bin dolarlık psikolojik seviye geçtiğimiz günlerde sıkı bir şekilde tutuldu ve bu seviyenin kırılmasının hemen ardından piyasaya çok sayıda tedarik emri gönderildi ve fiyatın düşmesine neden oldu. En son BTC fiyat analizimiz hakkında daha fazlasını okuyun.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap