Binance Yaklaşık 3 Milyar Terra Classic (LUNC) Jeton Yaktı!

Binance Yaklaşık 3 Milyar Terra Classic (LUNC) Jeton Yaktı!

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, 10 Ekim’de yaklaşık 1 milyon dolar değerinde yaklaşık 3 milyar Terra Classic (LUNC) tokeni yaktı. Bir başka büyük miktarda LUNC tokeninin en son yanması ile toplam arz 6.88 trilyon LUNC’a düştü. Sonuç olarak, Terra Classic fiyatı son 24 saatte yaklaşık %4 arttı.

terra classic
binance yaklaşık 3 milyar terra classic (lunc) jeton yaktı! 2

Binance, Yakma Adresine Yaklaşık 3 Milyar LUNC Jeton Gönderdi

10 Ekim saat 10:00 UTC’de yakma adresine Binance 2 üzerinden 99 milyar Terra Classic (LUNC) jetonu gönderildi. Üstelik işlem ücreti 35,91 milyon LUNC. LUNC alım satım ücretlerinin ikinci partisi 2-8 Ekim arasıdır.

Kripto borsası 3 Ekim’de 5,59 milyardan fazla Terra Classic (LUNC) tokeni yaktı. Binance daha önce LUNC spot ve marj ticaret çiftlerinde alım satım ücretlerini yaktığını duyurdu. Ancak, LUNC yakma mekanizması işlem ücretlerini etkilemeyecek ve maksimum ücret %0,1’de kalacaktır.

Birçok kişi Binance tarafından yakılan LUNC miktarından memnun değil. Terra Classic topluluğu, Binance’in desteğinden memnun. Aslında Binance CEO’su “CZ”, diğer borsaları en son AMA’da LUNC tokenlerini yakmaya çağırdı.

Terra Classic doğrulayıcısı LUNC DAO tweetledi:

“Hala bunun gerçekleşmesinin İNANILMAZ olduğunu düşünüyorum. Binance’in şimdiye kadar böyle bir şey yaptığı tek zaman bu. Yanık cüzdanına 1 milyon dolar gönderdiler. Onların yanıkları ve sosyal medya desteği, LUNC topluluğuna büyük ölçüde yardımcı oluyor. ”

LUNC Fiyatı %5’in Üzerinde Arttı

Terra Classic (LUNC) fiyatı son 24 saatte %5’in üzerine çıktı. LUNC için 24 saatlik en düşük ve en yüksek değerler sırasıyla 0,0029 ABD Doları ve 0,00031 ABD Dolarıdır.

Yazma sırasında, LUNC fiyatı önceki kazançları sildi ve şu anda %3’ün üzerinde bir artışla 0,0030 $’dan işlem görüyor. Bu arada, işlem hacmi son 24 saatte yaklaşık %85 ​​arttı. Terra Classic canlanma yol haritası büyük ilgi gördü.

Binance toplamda 8,5 milyardan fazla LUNC tokeni yaktı. Böylece, topluluk şimdiye kadar yaklaşık 18 milyar LUNC jetonunu yaktı ve 677.97 LUNC jetonunu stake etti. Toplam arz 6,88 trilyon tokene düştü.

Bu arada topluluk, kripto borsası Coinbase’i LUNC belirtecini yeniden listelemeye çağırıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.