Binance Yakımı Terra Classic’i (LUNC), Önümüzdeki Haftayı Ateşleyecek mi?

Binance Yakımı Terra Classic’i (LUNC), Önümüzdeki Haftayı Ateşleyecek mi?

Terra Classic LUNC Binance Haberleri: Binance yakma önerisi kabul edildikten sonra, Terra Classic LUNC topluluğu, yakın gelecekte olası bir ralli için zemin hazırlıyor. Binance daha önce 1 Mart 2023’ten itibaren yazma işlemi için özellik isteğinde bulunmuştu. Binance LUNC yakma işlemi, topluluğun kripto para arzını azaltmaya yardımcı olacaktı. Traderlar ise Binance yakma işleminin LUNC fiyatını artıracağına inanıyor.

terra classic

Binance’in yakma vergisinden muaf tutulmak istediği dahili transfer taleplerinin ardından, LUNC topluluğu da yakma işlemiyle ilgili önemli bir adım attı. Binance, cüzdanlar arası transferlerde vergi muafiyeti istese de, harici transferler hala vergilendirilecektir. LUNC teklifi, bir sonraki sürümde isteğe bağlı özelliklerin bir parçası olarak, yazma cüzdanının yeniden basılmamasını içermektedir. Topluluk, teklifleriyle büyük destek toplayarak, yakma işleminin başlatılması için 1 Mart’a kadar değişiklikler yapılacağını açıkladı. Traderlar, bu yakma işleminin LUNC fiyatını artıracağına inanmaktadır.

Terra Classic (LUNC) Rallisi Yakın mı?

Son birkaç hafta boyunca, LUNC fiyatı hafif sapmalarla yatay bir seyir izledi. Ancak önümüzdeki haftanın LUNC topluluğu için büyük geçeceğine inanan Trader Rocko, LUNC’nin mevcut ticaret aralığının içinde ve üzerinde yükseliş ivmesi için ayarlandığına inanıyor. Ancak ilginç bir şekilde, son 24 saat içinde Terra Classic LUNC işlem hacmi %54,49 oranında düştü. Binance yakma işleminin geri dönüşünün Terra Classic fiyatında bir ralliye yol açıp açmayacağı henüz belli değil. Ancak Terra Classic LUNC topluluğunun aldığı kararlar ve yakın gelecekteki gelişmeler fiyat hareketlerinde etkili olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.