Binance, Terra Classic (LUNC) Yükseltmesini Destekliyor, Bir Ralli mi Başlayacak?

Binance, Terra Classic (LUNC) Yükseltmesini Destekliyor, Bir Ralli mi Başlayacak?

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, Pazartesi günü Terra Classic (LUNC) yükseltme desteğini duyurdu.

terra classic
binance, terra classic (lunc) yükseltmesini destekliyor, bir ralli mi başlayacak? 2

Terra Classic (LUNC) ağ yükseltmesi, 14 Şubat’ta beklenen 11.543.150 blok gösterilebilir.

Yükseltme, zinciri v1.0.4’ten v1.0.5’e yükseltmeyi hedefleyen Profesör Edward Kim tarafından yönetilen Ortak L1 Görev Gücü geliştirici grubu tarafından nihai Teklif 11310’un bir parçası.

Binance, Terra Classic Yazılım Yükseltmesi Desteğini Duyurdu

6 Şubat’ta yapılan resmi duyuruya göre Binance, 11.543.150 blok yükü Terra Classic (LUNC) blockchain v1.0.4’ten v1.0.5’e yükselmeyi hedefleyen mevcut blok savunması 11.416.500 olan gerekli blok savunmasına 14 Şubat’ta ulaşılması bekleniyor.

Binance, Terra Classic blok yüksekliği 11.541.520’den başlayarak LUNC tokenleri yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacaktır. Yükseltmeden sonra Terra Classic ağı kararlı hale geldiğinde para yatırma ve çekme işlemleri devam edecektir.

Özellikle, Terra Classic (LUNC) belirteçlerinin ticareti, ağ yükseltmesi sırasında etkilenmeyecektir. Binance, Binance hesaplarında LUNC bulunduran tüm kullanıcılar için tüm teknik gereklilikleri yerine getirmeyi taahhüt eder.

Topluluk, blok zincirini v1.0.5’e yükseltmek için çekirdek geliştirici Edward Kim tarafından geçen hafta Teklif 11310’u geçti. İşlem ücretlerinin (gaz ve yanık vergisi) tahminini ve gelecekteki zincir yükseltmesini çok daha kolay ve pürüzsüz hale getirecek. Edward Kim, GitHub’daki açıklamaya göre yükseltmeyi en önemli değişiklik olarak ifade ediyor.

Aslında bu, Ortak L1 Görev Gücü’nün Q1 yol haritasına göre Terra Classic blok zinciri için ilk yükseltmedir. Bunu v1.0.6, Cosmos SDK, Tendermint ve v2.0.4 yükseltmeleri takip edecek.

İlginç bir şekilde, Binance LUNC yazma mekanizmasını geri getirecek. Yükseltme, geliştiricilerin Binance’in Mart ayından itibaren LUNC’yi yakmaya devam etmesi için talep ettiği gerekli değişiklikleri yapmasına olanak tanıyacak.

LUNC Fiyat Rallisi Devam Edecek mi?

Yükseltmenin, hafta boyunca volatilitedeki artışla birlikte LUNC fiyatlarını artırması muhtemeldir. Geçen hafta LUNC fiyatı 0.00020$ seviyesinin üzerine çıktı.

LUNC fiyatı son 24 saatte yaklaşık %1 düştü ve şu anda 0,0001843$’dan işlem görüyor. 24 saatlik düşük ve yüksek sırasıyla 0,0001785$ ve 0,0001885$’dır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.