Son Dakika: Binance, SHIB, FLOKI ve PEPE İçin Piyasa Emri İşlevlerini Askıya Aldı!

Son Dakika: Binance, SHIB, FLOKI ve PEPE İçin Piyasa Emri İşlevlerini Askıya Aldı!

Binance, dünyanın en büyük kripto borsası olarak, 7 Mayıs’tan sonraki duyuruya kadar belirli spot ve marj ticaret çiftleri için piyasa emri işlevlerini askıya alacağını açıkladı. Bu durumda, Shiba Inu (SHIB), FLOKI ve en popüler meme para birimlerinden biri olan PEPE gibi birçok kripto para birimi olumsuz yönde etkilenebilir.

Kullanıcı talepleri doğrultusunda, Binance kısa süre önce FLOKI ve PEPE gibi meme para birimlerini borsasına ekledi. Bu listelemelerin ardından, FLOKI fiyatı %40, PEPE fiyatı ise %60 oranında arttı.

Binance, Piyasa Emri İşlevlerindeki Değişiklikleri Duyurdu

Binance kripto borsası, 6 Mayıs’tan itibaren belirli spot ve marjin ticaret çiftleri için “Piyasa Emri – Toplam” özelliğini askıya alacak. Bu nedenle, kullanıcılar “Toplam” ve “Tutar Özelleştirme Kaydırıcısı” özelliklerine erişemeyecekler ve piyasa emirleri verirken manuel giriş yapmak zorunda kalacaklar.

Bu değişiklikler özellikle Shiba Inu, FLOKI ve PEPE gibi kripto para birimlerini etkileyecek. SHIB/USDT, SHIB/BUSD, SHIB/EUR, SHIB/BRL, SHIB/TRY, SHIB/AUD ve SHIB/DOGE gibi SHIB alım satım çiftleri etkilenecektir. Ayrıca, son zamanlarda listelenen PEPE/USDT, PEPE/TUSD, FLOKI/USDT ve FLOKI/TUSD çiftleri de etkilenecektir.

BIDR’ye karşı listelenen hemen hemen tüm ticaret çiftleri için piyasa emri işlevleri de askıya alınacak. Ayrıca XECBUSD ve XECUSDT de etkilenecek.

Bu özellikler, bir sonraki duyuruya kadar Binance Web, Uygulama, Elektronik ve API’de kullanılamayacak. Kullanıcılar, yukarıdaki spot ve marj ticaret çiftleri için piyasa emirleri verirken “Kur emri adet piyasa emirleri bu sembol için desteklenmiyor” gibi mesajlar görebilirler.

binance
son dakika: binance, shib, floki ve pepe i̇çin piyasa emri i̇şlevlerini askıya aldı! 2

Belirli spot ve marjin ticaret çiftleri için Binance kripto borsasının askıya aldığı piyasa emirleri özellikleri hakkında kesin bir neden belirtilmese de, büyük olasılıkla kripto para ticaretindeki yüksek hareketlilik ve riskler nedeniyle kısıtlamaların getirildiği düşünülüyor. Kripto para birimleri, piyasa fiyatlarında hızlı ve büyük değişikliklere yol açabilen birçok faktöre duyarlıdır. Bu nedenle, kripto borsaları zaman zaman bu tür kısıtlamaları uygulayarak kullanıcıların riskini azaltmaya çalışırlar.

Binance Listelemesinden Sonra FLOKI ve PEPE Yükseliyor

Binance kripto borsasında listelenen FLOKI ve PEPE madeni paraları, yüksek ticaret hacmiyle işlem görüyor. FLOKI, Binance listelemesinden sonra fiyatını 0,0000548$’a kadar çıkardı ancak şu anda 0,0000435$ seviyesinden işlem görüyor.

Öte yandan, PEPE fiyatı son 24 saat içinde %60 artarak 0,00000308$ seviyesine yükseldi. Ancak, birkaç büyük yatırımcının satış yapması sonucu fiyat düştü.

SHIB fiyatı son 24 saatte %2, bir haftalık süreçte ise %6 düşerek 0,0000097$ seviyesine geriledi. Traderlar, PEPE ve FLOKI ticareti yapmak için SHIB gibi diğer meme paralarını satıyorlar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.