Binance, SHIB/DOGE İşlem Çiftlerini Duyurdu! Bu Ne Anlama Geliyor?

Binance, SHIB/DOGE İşlem Çiftlerini Duyurdu! Bu Ne Anlama Geliyor?
0

Şu anda memecoin ekonomisindeyiz. Bugün, dünyanın önde gelen kripto borsası Binance, ticaret çiftleri olarak Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’i (DOGE) eklediğini duyurdu. Bu, kullanıcıların artık SHIB’yi 2 Kasım 2021’den itibaren DOGE jetonlarıyla takas edebilecekleri anlamına geliyor.

Şu anda, SHIB’nin kripto alanındaki hakimiyeti, Ekim ayının başından bu yana büyük bir ralliye tanık olduğu için elbette arttı. CoinMarketCap sıralamasında Dogecoin’in hemen arkasından sadece birkaç gün sonra Shiba Inu, kripto pazarındaki en değerli 9. kripto para olmaya devam etti.

Shiba Inu şu anda son 24 saatte %14,92’nin üzerinde kazanç elde ederek 0,000716 $ civarında işlem görüyor. Ayrıca, işlem hacmi 10.019.442.03 $’dır.

binance
Binance, SHIB/DOGE İşlem Çiftlerini Duyurdu! Bu Ne Anlama Geliyor? 2

Öte yandan, Dogecoin umut verici görünüyor, özellikle Elon Musk’ın hala onun için destek mesajları vermesi bunun için en büyük etken. Elon kısa süre önce yeni bir üniversite kurmayı düşündüğünü tweetledi

Dahası tweet, Elon’un hala memecoin ile böyle bir hamleyi düşünecek kadar çok ilgilendiğini görünce rahatlamış görünen DOGE topluluğundan büyük tepkiler ve heyecan yarattı. Ayrıca, Elon’un tweet’lerine bakarsak, eğer bunu gerçekten benimserse, DOGE ordusu Dogecoin’in fiyatında büyük bir değişime hazırlanmalı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap