Binance Coin’in Tekrar 510 Dolara Tırmanma İhtimalini Değerlendirmek

Binance Coin’in Tekrar 510 Dolara Tırmanma İhtimalini Değerlendirmek
0

Bitcoin, 40,5 bin dolar bölgesinde geçici bir destek bulmuş gibi görünüyordu ve yazı yazılırken 42.6 bin dolara sıçradı. Binance Coin ayrıca 413-417 $ bölgesinde talep buldu ve o zamandan bu yana 40 saatlik bir süre içinde yaklaşık %10,6’lık bir kazanç kaydetti.

480$-486$ bölgesi Binance Coin için bir sonraki direnç alanı olacak.

binance coin
binance coin'in tekrar 510 dolara tırmanma i̇htimalini değerlendirmek 3

417 dolar, BNB için uzun vadeli bir destek seviyesiyken, 413 dolar seviyesi, BNB’nin 254 dolardan 669 dolara hareketi için %61,8’lik bir geri çekilmeyi temsil ediyordu. Daha düşük zaman dilimlerinde, 455$’lık alan (camgöbeği kutusu), satıcıların güçlü olduğu ve 455$’dan 415$’a hızlı bir hareketi zorlayabildiği bir yerdir.

Son birkaç saat içinde Binance Coin, 455 dolarlık arz bölgesinin üzerine çıkarak Binance Coin’in kısa vadeli görünümünü düşüşten yükselişe kaydırdı.

BNB’nin 450 doların altında bir mum görmemesi senaryosunda, fiyatın yükselişini sürdürmesi muhtemeldir. 480 dolar ve 486 dolar seviyeleri, fiyat için kısa vadeli hedefler sundu.

470$-510$ aralığındaki alanın tamamı, BNB’nin düşüşünde fazla alım satım faaliyeti görmedi, bu da satıcıların çok daha güçlü olduğu anlamına geliyor. Sadece 461 dolar seviyesi bir sıçramayı zorlayabilir. Bu nedenle, güçlü hacimde 470 doların üzerine çıkabilirse BNB’nin hızla 510 dolara tırmanması mümkündür.

Gerekçe

binance coin
binance coin'in tekrar 510 dolara tırmanma i̇htimalini değerlendirmek 4

BNB geçen hafta ikinci kez 413 doları test ettiğinde, fiyat daha düşük bir dipten kapanırken MACD daha yüksek bir dip oluşturdu. Bu yükseliş sapmasını, MACD bir yükseliş geçişi oluşturarak ve sıfır çizgisinin üzerine hızla tırmanarak izledi.

CMF göstergesi ayrıca piyasaya sermaye akışını da gösterdi.

Çözüm

BNB kuzeye doğru yükseldiğinde işlem hacmi yüksekti ve BNB 470$ seviyesini kırarsa durumun bir kez daha böyle olması gerekecek. Kısa vadeli momentum boğaların tarafında ve 455 $’lık eski bir arz bölgesi talebe çevrilmiş gibi görünüyor.

Bu, düşüş yolunda işlem hacmi açısından 470$-510$’lık alanın ne kadar ince olduğu göz önüne alındığında, bir satın alma fırsatı ve yüksek riskli-ödüllü bir ticaret sundu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap