Binance Coin, Terra, GALA Fiyat Analizi: 03 Mart Perşembe

Binance Coin, Terra, GALA Fiyat Analizi: 03 Mart Perşembe
0

Şubat ayının en düşük seviyesinden Binance Coin, 4 saatlik grafiğinde bir yükseliş modeli oluşturduktan sonra umut verici kazançlar elde etti. Benzer şekilde, Terra daha uzun zaman diliminde %61.8 Fibonacci desteğinden yükseldi ve bir yukarı kanalda belirgin üstel kazançlar elde etti. 

Ayrıca, GALA’nın RSI’si momentumu alıcılar lehine değiştirmeye çalışırken, 0.286 dolar seviyesi hala boğalar için bir engeldi.

Binance Coin (BNB) Analiz

analiz
binance coin, terra, gala fiyat analizi: 03 mart perşembe 4

Uzun vadeli bir azalan üçgen oluşturduktan sonra, BNB hayati önem taşıyan 512 $ seviyesinden düştü. O zamandan beri, 414 dolar seviyesini destekten acil dirence çeviren çok sayıda satışa tanık oldu. Sonuç olarak, alt parite 24 Şubat’ta beş ayın en düşük seviyesini görmek için güneye yöneldi.

Son birkaç gün içinde, yukarı kanalından (yeşil) düştükten sonra, BNB 4 saatlik grafiğinde ters bir kafa ve omuz gördü. Böylece, alt geçen hafta boyunca yaklaşık %25 arttı. Ayrıca, 20 EMA (kırmızı), 50 EMA’nın üzerine çıktıktan sonra güçlü destek sundu.

Basın zamanında, BNB 403.7 dolardan işlem gördü. RSI, geçen hafta boyunca hızlı bir şekilde yukarı kanalda büyüdü. 58 desteğini test etmeyi amaçlarken aşırı alım bölgesinden beklenen bir geri dönüş gösterdi. Bu seviyenin altında herhangi bir kapanış daha fazla düşüşe neden olabilir.

Terra (LUNA) Analiz

analiz
binance coin, terra, gala fiyat analizi: 03 mart perşembe 5

86 dolardan yukarı kanaldan ayrıldıktan sonra, LUNA değerinin yarısını kaybetti ve 31 Ocak’ta iki ayın en düşük seviyesine geriledi. Bu seviye %61.8 Fibonacci desteğine denk geldi. Böylece, bu seviyeyi defalarca test ettikten sonra, LUNA bir iyileşme evresi başlattı.

Son dokuz gün içinde %91,7’nin üzerinde olağanüstü kazançlar gördü. Ancak bu yukarı kanal görünüşte 94 dolarlık dirençte durdu. Şu andan itibaren, formasyonun altında bir kapanış, %23.6 Fibonacci seviyesi tekrar testine yol açabilir.

Basın zamanında, LUNA 90.10 dolardan işlem görüyordu. Yükseliş RSI, son birkaç gündür 61 işaretinin üzerinde gezinmeye devam etti. Şimdi, aşırı alım bölgesinden yavaşlama işaretleri gösterdi. Ayrıca CMF, yükseliş kenarını sağlam tutarak sıfır çizgisinin altında kapanmaktan kaçındı.

GALA Analiz

analiz
binance coin, terra, gala fiyat analizi: 03 mart perşembe 6

GALA, 0,421 dolar seviyesini koruyamadıktan sonra avantajını kaybetti. Bu işareti kaybettiğinden beri, yukarıdaki seviye ile 0.181 $ işareti arasında bir aralıkta kaldı.

Son satış aşaması, GALA’yı Bollinger Bantlarının (BB) ortalamasının (kırmızı) altına itti. Ancak boğalar, son altı günde %28’in üzerinde kazanç sağlayarak hızla karşılık verdi. Sonuç olarak, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir takoz oluşturdu. Anında destek, kamanın alt trend çizgisine karşılık gelen BB ortalamasının yakınında durdu.  

Basın zamanında, GALA 0.24774 dolardan işlem gördü. RSI, dik trend çizgisi desteği (beyaz trend çizgisi) oluşturduktan sonra sağlam bir yükseliş trendindeydi. Şimdi, orta çizginin üzerinde bir kapanış bulmaya ve hafif bir yükseliş tercihi göstermeye bakıyor. Bununla birlikte, ADX oldukça zayıf kaldı ve zayıf bir yön eğilimi ortaya koydu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap