Binance Coin, Shiba Inu, Stellar Lumens Fiyat Analizi: 22 Mart Salı

Binance Coin, Shiba Inu, Stellar Lumens Fiyat Analizi: 22 Mart Salı
0

Ağır tekliflerin Bitcoin’i 43 bin dolara pompalaması nedeniyle piyasalar son saatlerde yükseliş eğilimine girdi. Binance Coin ve altcoin piyasasının geri kalanının çoğu bunu izledi ve güçlü kazançlar kaydetti. Stellar Lumens ve Shiba Inu de yükselişe geçti.

Binance Coin (BNB) Analiz

analiz
binance coin, shiba inu, stellar lumens fiyat analizi: 22 mart salı 4

Binance Coin, son birkaç günde güçlü bir şekilde yükselişe geçti ve 401$ seviyesini geçmeyi başardı ve son saatlerde 410$’lık bir arz alanıyla karşılaştı.

Fiyat 409,8 dolardan reddedildi ve 400 dolarlık alanda kısa vadeli bir talep alanına geri dönüyor gibi görünüyor. 400 doların altında, 386 dolar seviyesindeki likidite de tekrar gözden geçirilebilir. Göstergeler, son zamanlarda hem ivmenin hem de satın alma baskısının güçlü olduğunu gösterdi. RSI 61.5’teydi ve OBV yükseliş trendindeydi.

Shiba Inu (SHIB) Analiz

analiz
binance coin, shiba inu, stellar lumens fiyat analizi: 22 mart salı 5

SHIB için 0,0000212 ila 0,0000255 ABD Doları arasındaki salınım iniş ve çıkışlarına dayanarak, bir dizi Fibonacci düzeltme seviyesi (gri) çizildi. 0.000022 dolardaki %61.8 geri çekilme seviyesinin son birkaç gün içinde bir talep bölgesi olarak hareket ettiğini gösterdi.

RSI nötr 50’nin üzerindeyken ve momentumun boğalar lehine değiştiğini gösterirken, Supertrend göstergesi de basın saatinden önceki saatlerde satıştan alışa döndü. CVD göstergesi de son saatlerde bir miktar talep görüldüğünü göstermek için yeşile döndü.

Stellar Lumens (XLM) Analiz

analiz
binance coin, shiba inu, stellar lumens fiyat analizi: 22 mart salı 6

Stellar Lumens, Şubat ayının son haftasından bu yana simetrik bir üçgen deseni (beyaz) oluşturmuştu ve Mart ortasında yukarı doğru çıktı. O zamandan beri, 0.1915 $ yerel direnç ve 0.2015 $ uzun vadeli yatay seviyelerin ikisi de desteğe dönüştürüldü.

Müthiş Osilatör güçlü bir yükseliş momentumu gösterdi ve Yönlü Hareket Endeksi de devam eden istikrarlı bir yükseliş trendi gösterdi. Chaikin Para Akışı, piyasaya da önemli bir sermaye akışı gösterdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap