Binance Coin, MATIC, Tron Fiyat Analizi: 10 Ocak Pazartesi

Binance Coin, MATIC, Tron Fiyat Analizi: 10 Ocak Pazartesi
0

Bitcoin ve Ethereum uzun vadeli desteklerini kaybederken Binance Coin ve Tron 8 Ocak’ta birkaç ayın en düşük seviyelerini gördü. Şimdi, 20-EMA onlar için güçlü bir direnişti. Ayrıca, MATIC kritik %61.8 Fibonacci destek seviyesini de kaybetti.

Binance Coin (BNB) Analiz

analiz
binance coin, matic, tron fiyat analizi: 10 ocak pazartesi 4

26 Kasım’dan bu yana BNB, daha düşük zirveleri işaretlerken 512 dolar seviyesindeki desteği birçok kez test etti. Böylece, 4 saatlik grafiğinde artan satış baskısını görsel olarak gösteren azalan bir üçgen (sarı) gördü. 

Yukarıda belirtilen seviye, son dört aydaki en yüksek işlem hacmini sundu. Ancak 5 Ocak’taki satışlar, BNB’nin zaten var olan düşüş eğilimini destekledi, çünkü alt grup modelli bir bozulma gördü.

Değerinde %18’in üzerinde bir kayıpla (5 Ocak’tan itibaren), altcoin 8 Ocak’ta üç ayın en düşük seviyesini gördü. Sonuç olarak, EMA şeritleri arasındaki boşluk artarken, 20 EMA, BNB boğaları için acil bir engel olarak kaldı. 

Basın zamanında, alt 423,8 dolardan işlem gördü. RSI , fiyat hareketiyle yukarı yönlü bir ayrışmanın ardından bir artış gördü. Sonuç olarak, BNB aşağı kanaldan çıktı (beyaz). Şimdi, Sıkıştırma Momentum Göstergesi, düşük volatilite aşamasına işaret eden siyah noktalar parladı.  

Polygon (MATIC) Analiz

analiz
binance coin, matic, tron fiyat analizi: 10 ocak pazartesi 5

Alt, 14 Aralık’ın en düşük seviyesinden yaklaşık %70’lik bir yatırım getirisi kaydetti ve 27 Aralık’ta ATH’sine doğru yükseldi.

O zamandan beri, ayılar satış baskısını artırmaya devam ederken, %38.2 Fibonacci desteğini defalarca test etti. Yaklaşık %23’lük bir geri çekilmenin ardından (5 Ocak’tan itibaren), MATIC 8 Ocak’ta üç haftanın en düşük seviyesini gördü. Sonuç olarak, %78.6 Fibonacci desteğini geri alırken hayati %61.8’i kaybetti.

Basın zamanında, MATIC ATH’sinin %27 altında 2.0138 dolardan işlem gördü. 28 Aralık’tan bu yana RSI, yarı çizginin üzerinde ikna edici bir kapanış gerçekleştiremedi. Fiyatla yukarı yönlü bir ayrışma görse de orta çizgiyi geçmek için mücadele etti.

Ayrıca, Müthiş Osilatör dengenin altındaydı, ancak daha yüksek çukurları işaretleyerek artan satın alma baskısını gösteriyordu.

Tron (TRX) Analiz

analiz
binance coin, matic, tron fiyat analizi: 10 ocak pazartesi 6

Tron, 15 Kasım’da altı ayın en yüksek seviyesini gördükten sonra kalıcı bir düşüş trendinde. O zamandan beri alt, 4 saatlik grafiğinde düşüş bayrağı ve üç aşağı kanal işaretledi. Sonuç olarak, bugüne kadarki değerinin yaklaşık %50,27’sini kaybetti.

Fiyat, önceki talep bölgesinde (şimdi arz bölgesi, sarı dikdörtgen) yana doğru dalgalanırken, TRX yaklaşık %17 (5 Ocak’tan itibaren) geri çekilirken alıcılar müdahale edemedi. Sonuç olarak, altcoin 8 Ocak’ta beş ayın en düşük seviyesini gördü. 20 EMA şimdi boğalar için bir test noktası olarak dururken EMA şeritleri arasındaki boşluk arttı. 

Basın zamanında, TRX 0.06411 dolardan işlem gördü. 0,064 dolarlık destek güçlü kalırken, RSI dört gün içinde üç kez test ettikten sonra aşırı satım bölgesinden yükseldi. MACD çizgileri dengenin altında olmasına rağmen artan satın alma gücünü gösteriyordu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap