Binance Coin, IOTA, Fantom Fiyat Analizi: 16 Ekim

Binance Coin, IOTA, Fantom Fiyat Analizi: 16 Ekim
0

Bitcoin, Nisan ayından bu yana ilk kez 60.000 doların üzerine çıkarken, altcoin endüstrisi karışık işlem seansları gösterdi. MIOTA ve FTM gibi bazı altcoinler hafifçe düşerken, BNB listelerinde mütevazı bir artış kaydetti.

Binance Coin (BNB) Analiz

 analiz
binance coin, iota, fantom fiyat analizi: 16 ekim 4

BNB %2.71 yükseldi ve yazı yazılırken 479$’dan işlem görüyordu. Anında direnç 481 $ iken destek 416 $ olarak işaretlendi. Fiyat mevcut seviyeden yükselir ve 518 doların üzerine çıkarsa, boğaların piyasayı geride bıraktığının sinyalini verecektir.

Göreceli Güç Endeksi böylece, satın alma gücü piyasasında var olduğunu belirten 60 işareti yakındı. RSI 70 işaretine ulaşmak için daha da yükselirse, bu durumda bir trendin tersine çevrilmesi göz ardı edilemez. Yeşil sinyal çubuklarıyla MACD , yükseliş geçişine yaklaştı, ancak orta çizgiye doğru gitmiyor gibi görünüyordu. Müthiş Osilatör , mevcut pazarın satıcılar için pek uygun olmadığını gösteren yeşil sinyal çubuklarını vurguladı.

IOTA Analiz

 analiz
binance coin, iota, fantom fiyat analizi: 16 ekim 5

IOTA, dört saatlik grafiğinde konsolidasyon belirtileri gösterdi ve yatay işlem görüyordu. %2,02 düşerek 1,29$’a ulaştı. Geçen hafta, madeni para 1,17 ila 1,51 dolar aralığında dalgalandı. IOTA yanal ticaretini kırıp yukarı yönlü hareket etmeyi başarırsa, ilk direnç 1,75 dolarda ve ardından 1,96 dolarda olacak. Bu seviyelerin üzerinde işlem yapmak, fiyatı çok ayın en yüksek seviyesi olan 2 doları tekrar test etmeye sevk edebilir.

Teknik, olumsuz fiyat hareketine işaret etti. RSI , satıcıların piyasadan yararlanma zamanının geldiğini gösteren 40 seviyesinde durdu. MACD kırmızı sinyal çubukları gösterdi ve orta çizginin altında düşüş eğilimi gösteren bir geçişe yaklaştı. Düşmeye devam ederse alıcıları zor günler bekleyebilir. Müthiş Osilatör de aynı şeyi doğruladı. Negatif fiyat hareketini ima eden kırmızı sinyal çubukları yanıp söndü. Bir makro görünüm, IOTA pazarının düşüş eğilimi gösterdiğini öne sürdü.

Fantom (FTM) Analiz

ftmusd 2021 10 16 13 13 50 1024x504 1
binance coin, iota, fantom fiyat analizi: 16 ekim 6

Fantom, basın zamanında %3,3 düşüşle 1,9 dolardan işlem görüyordu. FTM’nin fiyatı bir süredir 1,9 ile 2,4 dolar arasında oldukça dar bir aralıkta konsolide oluyor. Fantom’un fiyatı 1,9 doların altına düşerse, daha sonra 1,3 dolardaki destek seviyesine doğru ilerleyecektir. Fiyat ivme kazanmaya çalışırken, FTM piyasası satıcıların lehine görünüyor.

RSI , son birkaç saat içinde satış baskısının azaldığının bir işareti olan 40-mark’lık bir izleme düzeltmesine yakın. MACD ve Awesome Oscillator histogramında kırmızı sinyal çubukları yaktı, potansiyel satış sinyali burada fark edilebilir. Ayrıca, fiyattaki düşüş hareketinin baskın olduğuna işaret ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap