Binance Coin Fiyat Analizi: 04 Kasım 2021 –700 Doları Görecek Mi?

Binance Coin Fiyat Analizi: 04 Kasım 2021 –700 Doları Görecek Mi?
0

Bu Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, BNB fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz .

Binance Coin (BNB), kripto piyasasında çok fazla tanıtım gerektirmeyen dijital varlıklardan biridir . Geçtiğimiz aylarda BNB, piyasa büyüme oranı ve piyasa değeri açısından iyi performans gösteriyor.

Ayrıca Binance, üç ayda bir 13. BNB yaktığını duyurdu. Platform, 68 milyon dolara eşit olan toplam 2.2253.888 BNB jetonunu yaktı. Bu etkinlik, sağlıklı token dolaşımını korumak ve olası enflasyon oranlarını yavaşlatmak için yapıldı.

Peki Binance 2021’de iyi bir yatırım olacak mı? Yoksa hikayesi 2017 boğa koşusundan sonra Bitcoin ve ICO’ların nasıl sona erdiği gibi mi olacak? Bu CoinQuora BNB fiyat analizinde ve Binance fiyat tahmini 2021’de öğrenelim.

Binance (BNB) nedir?

Temmuz 2017’de günlük işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance piyasaya sürüldü. Binance, kripto para biriminin önde gelen küresel borsası olmayı hedefliyor . Binance’in adı, küresel finansta yeni bir paradigma olan Binary Finance’i temsil ediyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olmasının yanı sıra Binance, kullanıcılarına bir dizi işlevsellik sunuyor. Binance ağı, tümü yeni çağ finansmanı oluşturmak için blok zinciri teknolojisinden yararlanan Binance Chain, Binance Smart Chain , Binance Academy, Trust Wallet ve Research projelerinden oluşur . Binance Coin, Binance platformundaki birçok alt proje için kritik öneme sahiptir.

Artık Binance Coin hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, sizce BNB 2021’de karlı bir kripto olacak mı? Ya da öğrenmek için merak ediyor musunuz? Bana katılın ve bu BNB fiyat analizi ve BNB fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

Binance Coin (BNB) Mevcut Piyasa Durumu

Bu Binance teknik analizinin yazıldığı tarihte, BNB 24 saatlik 2.290.101.578 $ işlem hacmiyle 549.56 $’dan işlem görüyor. BNB’nin fiyatı son 24 saatte %0,51 arttı.

Ayrıca, BNB’nin mevcut dolaşım arzı 117.019.511,69 BNB’dir. Şu anda BNB için en iyi kripto ticaret platformları Binance, FTX, Huobi Global, Mandala Exchange ve CoinTiger’dir.

Şimdi, 2021 için bu BNB teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi 2021

BNB’nin blok zincirindeki son gelişme ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının yükselmesine yardımcı olur mu? Bu BNB fiyat tahmini makalesindeki grafiklere bir göz atalım.

binance
BNB/USDT grafiği Kanal Trend modeli (Kaynak: TradingView )

Günlük bir zaman diliminde belirlenen yukarıdaki grafikte Yükselen Kanal Trendi modelini görebiliriz. Yükselen kanal, eğimli bir paralel çizgi boyunca yukarı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir. Dahası, grafik bu fiyat modelindeki En Yüksekler ve En Düşükler’i gösterir. Ayrıca, bu model kısa vadeli bir yükselişe işaret ediyor.

Yukarıda gösterildiği gibi, bu ayın başında BNB düşüş pozisyonunu boğa trendine çevirdi. Dikkate alınması gereken bir neden, o dönemde meydana gelen yüksek ticaret hacmidir.

screenshot 2 1 1024x596 1
BNB/USDT RSI (Kaynak: TradingView )

Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi (RSI) 67.59’da, bu da BNB’nin neredeyse aşırı alım durumunda olduğu anlamına geliyor. Sonuç olarak, bu herhangi bir zamanda fiyatın tersine çevrilmesine yol açabilir.

Ayrıca BNB’nin Basit Hareketli Ortalaması (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalaması (EMA) için aşağıya bakalım.

screenshot 3 1 1024x601 1
BNB 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

Binance, bu yıl potansiyel kripto para birimlerinden biri. 2021’in başından bu yana, BNB’nin fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen konsolidasyonlar, dalgalanmalar ve düzeltmeler takip ediyor.

Binance Coin (BNB) Fiyat Tahmini 2021

Şu anda BNB, CoinMarketCap’te 3. sırada yer alıyor. Aslında, BNB’nin fiyatı tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 690.93$’a ulaştı.

Bu piyasa performansı, BNB’nin 2021’deki yükseliş pozisyonunu koruması için yeterli olacak mı? Sonuçları öğrenmek için şimdiden heyecanlı mısınız? Peki, ne bekliyoruz? Bu BNB fiyat analizi’nin sonuna gelelim.

screenshot 4 1 1024x597 1
BNB/USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView )

Binance fiyat tahminimiz 2021 için kısa-orta vadeli senaryoda, BNB’nin direnç seviyesini 568$’dan geçmesi gerekiyor. Bunu yapmak için, direnç seviyesinde 683,3 dolardan daha fazla destek oluşturması gerekiyor. Aksi takdirde, ayılar üstünlük kazanabilir ve BNB’yi kendi bölgelerine daha da sürükleyebilir.

Bu arada, uzun vadeli BNB fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Dahası, bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak bir dizi psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Binance Coin (BNB) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, Binance 2022’nin sonunda 800 dolara ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk yarısı 950 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 800$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Binance Coin (BNB) Fiyat Tahmini 2023

BNB, 200 günlük uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında destek seviyesini sağlam bir şekilde tutarsa, alıcılar daha sonra hayati seviyedeki bir sonraki saldırı görevini 1.800 $ ‘dan oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak ve bu da düşüşü değil, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacaktır.

Binance Coin (BNB) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, BNB fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, BNB yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. En iyi yatırım, fiyat yükselip yaklaşık 2.500$’a ulaşabileceğinden.

Binance Coin (BNB) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde BNB’nin fiyatı 4.000 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak BNB için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, BNB’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Çözüm

Binance’in 2021’de parlak bir geleceği var. BNB ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte BNB’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Dahası, yükseliş BNB fiyat tahmini 2021 683 dolar. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar BNB’nin Bitcoin gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte 2021’de iyi bir yatırım olduğuna karar vermişlerse yeni bir ATH’ye bile ulaşabilir . Üstelik bu yılın sonraki bölümlerinde de 700 dolara ulaşma şansı var.

SSS

BNB nedir?

Binance Coin (BNB), kripto para borsası Binance tarafından oluşturulan borsa tabanlı bir kripto tokenidir.

BNB Jetonları Nasıl Satın Alınır?

Kullanıcılar BNB tokenlerini Binance veya BitZ gibi kripto para borsalarından satın alarak elde edebilirler.

BNB Mevcut ATH’sini Aşacak mı?

Binance, 2021’de iyi bir yatırım. Ek olarak, BNB’nin bu yıl yaklaşık 690.93 $ olan mevcut ATH’sini geçme olasılığı yüksek.

BNB yakında 700 dolara ulaşabilir mi?

Evet, mevcut yükseliş eğilimine göre BNB’nin yakın gelecekte 700 dolara ulaşması çok olası.

2022 yılına kadar Binance Coin fiyatı ne olacak?

Binance (BNB) fiyatının 2022 yılına kadar 950 dolara ulaşması mümkün.

2023 yılına kadar Binance Coin fiyatı ne olacak?

Binance (BNB) fiyatının 2023 yılına kadar 1.800 dolara ulaşması mümkün.

2024 yılına kadar Binance Coin fiyatı ne olacak?

Binance (BNB) fiyatının 2024 yılına kadar 2.500 dolara ulaşması mümkün.

2025 yılına kadar Binance Coin fiyatı ne olacak?

Binance (BNB) fiyatının 2025 yılına kadar 4.000 dolara ulaşması mümkün.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap