Binance Coin, Ethereum Classic, Waves Fiyat Analizi: 09 Mart Çarşamba

Binance Coin, Ethereum Classic, Waves Fiyat Analizi: 09 Mart Çarşamba
0

Son birkaç gün içinde, Bitcoin’in Hakimiyet metriği yükselişte. Bunun yanı sıra, Bitcoin 37,3 bin dolarlık yerel bir dibe vurduktan sonra da istikrarlı kazançlar elde ediyor.

Altcoin piyasası, Binance Coin’in kısa vadeli aralığından çıkması ve Ethereum Classic’in direnç seviyesini geçmesiyle Bitcoin’in kazanımlarına olumlu tepki verdi. Sonunda Waves, grafiklerde bir geri çekilme kaydetti.

Binance Coin (BNB) Analiz

analiz
binance coin, ethereum classic, waves fiyat analizi: 09 mart çarşamba 4

Son birkaç gün içinde BNB, 367 ile 387 dolar arasında bir aralık oluşturdu. Fiyat birkaç kez düşük aralığın altına düştü, ancak her seferinde bir miktar talep buldu. Yazma sırasında, fiyat aralığın yükseklerinden çıkmıştı.

392$ alanı (camgöbeği) tek bir seansta kırıldı ve fiyat, bir sonraki yükselişinden önce likidite toplamak için bu alanı tekrar ziyaret edebilir. Son zamanlarda nötr 50 çizgisi konusunda kararsız olan RSI de geç yükseldi.

OBV, artan talebi göstermek için son günlerde bir dizi yüksek dip yapıyor.

Ethereum Classic (ETC) Analiz

analiz
binance coin, ethereum classic, waves fiyat analizi: 09 mart çarşamba 5

Mart ayında ETC için çizilen Sabit Aralık Hacim Profili, Kontrol Noktasının 30 $ olduğunu gösterdi. Bu, güçlü bir direnç seviyesini temsil ediyordu. Diğer birçok kripto para gibi, son birkaç saat ETC’nin 27,2 $’lık direnç seviyesinin üzerine çıktığını gördü.

FRVP ayrıca ETC’nin bir kez daha Değer Alanında işlem gördüğünü ve 27.8 dolarlık düğümün üzerine çıkmayı başardığını gösterdi. ETC için bir sonraki direnç 29 dolar ve 30 dolar bölgesi civarında. Müthiş Osilatör güçlü bir yükseliş momentumu parladı. Son olarak, Aroon göstergesi, grafiklerde Aroon Up’ın güçlü olmasıyla birlikte bir yükseliş trendinin olabileceğini kaydetti.

WAVES Analiz

analiz
binance coin, ethereum classic, waves fiyat analizi: 09 mart çarşamba 6

WAVES, Şubat ayının sonundaki 8,5 dolardan hızlı bir şekilde tırmanarak son iki haftadır güçlü bir seyir izliyor. Yazma sırasında, WAVES 21 dolarlık talep alanının (camgöbeği kutusu) üzerindeydi. Yukarı yönde, direnç 23,39 $, 24,6 $ ve 26,03 $ seviyelerinde bulunuyor.

Önceki gün, momentum ve fiyat arasında düşüş eğilimi (beyaz) görüldü ve ardından 21.4 $ destek seviyesi test edildi. Dalgalar bir kez daha yükselebilir ve CVD’nin yeşile dönmesini beklemek talebin geldiğini gösterebilir. RSI 42,8’de kaldı ve bir sonraki ayak için yukarı doğru nötr 50’nin üzerine geri dönmesi gerekecek.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap