Binance Coin, Dogecoin, Litecoin, Waves Fiyat Analizi: 16 Nisan

Binance Coin, Dogecoin, Litecoin, Waves Fiyat Analizi: 16 Nisan
0

Kripto piyasası, yoğun bir satış dalgasının ardından son birkaç gün içinde yatay seyretti. Binance Coin ve Litecoin de son birkaç gün içinde bir sıçramadan sonra yana doğru hareket ediyor, ancak piyasa yapısı hala düşüş eğilimi gösteriyor. Dogecoin yükselen bir kanal oluştururken Waves de yakın vadede düşüş eğilimi gösteren bir piyasa yapısına sahip.

Binance Coin (BNB) Analiz

analiz
binance coin, dogecoin, litecoin, waves fiyat analizi: 16 nisan 5

Binance Coin için 418.2 $ direnç seviyesi, geçen hafta için güçlü bir direnç seviyesi. 395 dolara kadar güneye daldıktan sonra, BNB 425 dolara bir sıçrama gördü. Fiyat, 460 $ seviyesinden düşüş eğiliminde veya geri çekildi. Bununla birlikte, BNB Şubat ayının sonundan bu yana yükseliş trendinde, bu da aşağı yönlü bu hareketin sadece bir geri çekilme olabileceği anlamına geliyor.

RSI, son birkaç gün içinde nötr 50 civarında geziniyor ve yazının yazıldığı sırada 41’de duruyordu. OBV de düşüş trendindeydi ancak son birkaç günde yatay seyretti.

Dogecoin (DOGE) Analiz

analiz
binance coin, dogecoin, litecoin, waves fiyat analizi: 16 nisan 6

Dogecoin yükselen bir kanalda (beyaz) işlem gördü ve yazı yazılırken orta aralığın altına düştü. 0.148 $ seviyesindeki ret ile birlikte bu gelişme, DOGE’nin kanalın dip seviyelerine düşebileceği anlamına geliyordu.

Kanalın dip seviyeleri, DOGE’nin daha yüksek sıçramasını görebilir ve muhtemelen 0.148 $ seviyesinin üzerine çıkabilir. RSI, nötr 50’nin üzerinde kaldı, ancak çok az. Müthiş Osilatör de yükseliş momentumu gösterdi, ancak çok güçlü bir momentum değil.

Litecoin (LTC) Analiz

analiz
binance coin, dogecoin, litecoin, waves fiyat analizi: 16 nisan 7

Hacim Profili Görünür Aralığı, Kontrol Noktasının 125 $ olduğunu gösterdi. Görünür aralık için diğer yüksek hacimli düğümler 111$, 114$ ve 127$’dır. 112,7 dolar destek için çevrilebilirse, bir yükseliş hareketi gerçekleşebilir.

MACD, sıfır çizgisinin üzerinde olmasına rağmen son birkaç günde yatay seyretti. Kümülatif Hacim Deltası, son birkaç gün içinde yoğun alım veya satım göstermedi ve o zamandan önce bile bir taraftan diğerine salınıyordu.

Bu nedenle, özellikle BNB 115,8 doları geçebilirse, daha fazla yatay ticaret veya olası bir yükseliş hareketi görülebilir.

WAVES Analiz

analiz
binance coin, dogecoin, litecoin, waves fiyat analizi: 16 nisan 8

Waves, bir dizi düşük yüksek ve düşük düşük oluşturduğu için düşüş eğilimi gösteren bir piyasa yapısına sahiptir. Son birkaç gün, fiyatın 20.46 dolarlık destek seviyesini koruduğunu gördü. 20.46 dolardan 22 dolara yükselen bu sıçramanın ardından RSI, yükseliş momentumu göstermek için nötr 50 çizgisinin üzerine çıktı.

ADX (sarı) ve +DI (yeşil) 20 işaretinin üzerine çıktığından, DMI ayrıca daha düşük zaman dilimlerinde mevcut olan güçlü bir yükseliş eğilimi gösterdi. Bununla birlikte, 23.4-24 dolarlık alanın boğalara karşı sert bir direnç oluşturması muhtemel.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap