Binance Coin (BNB) 290$’ı Kaybetti; Önümüzdeki İki Gün İçinde Bir Sıçrama Bekleyebilir mi?

Binance Coin (BNB) 290$’ı Kaybetti; Önümüzdeki İki Gün İçinde Bir Sıçrama Bekleyebilir mi?
0

Bitcoin, 31,5 bin dolarlık işarete ulaştıktan sonra bir yükseliş patlaması vaat ediyor gibi görünüyordu, ancak 32 bin dolarlık alana doğru ilerleyemedi. Son saatlerde fiyatların tersine dönmesiyle cesaretlenen boğalar ofsayt pozisyonuna alındı.

Binance Coin de fiyat çizelgelerinde benzer bir hikayenin geliştiğini gördü. Son birkaç gün içinde 295$ seviyesinde bir miktar destek buldu ve 312$’a çıkmayı başardı, ancak bir satış baskısı dalgasıyla karşılaştı.

Basın zamanında, fiyat bir talep bölgesinden sıçradı. Şimdi soru şu: Fiyat bundan sonra nereye gidebilir?

BNB 1 Saatlik Grafik

bnb
binance coin (bnb) 290$'ı kaybetti; önümüzdeki i̇ki gün i̇çinde bir sıçrama bekleyebilir mi? 3

Geçtiğimiz iki hafta boyunca BNB, sırasıyla 295$ ve 337$ destek ve direnç seviyeleri arasında bir aralık oluşturdu. Bununla birlikte, ticaretin son birkaç saatinde fiyat kararlı bir şekilde 295$’ın altına düştü ve 290$’lık (kırmızı noktalı) önceki en düşük seviyeler de savunulmadı.

275-280 dolar arası camgöbeği ile vurgulanır ve LUNA fiyaskosunun yanı sıra kripto çöküşünün ardından 12 Mayıs ve 14 Mayıs’ta bir arz ve talep bölgesi olarak hareket etti.

BNB, son saatlerde 283.4 dolara geri dönmeden önce 276,5 dolara kadar düşük bir şamdan gördü. Bu sıçrama kısa ömürlü olabilir ve önceki 290 doları direnç olarak yeniden test edebilir ve düşmeye devam edebilir.

Gerekçe

bnb
binance coin (bnb) 290$'ı kaybetti; önümüzdeki i̇ki gün i̇çinde bir sıçrama bekleyebilir mi? 4

Saatlik grafikteki RSI, güçlü düşüş momentumunu göstermek için 40 işaretinin altına düştü. Son birkaç gün içinde, bu seviye destek görevi gördü. Müthiş Osilatör de sıfır çizgisinin oldukça altındaydı ancak olası bir sıçrama sinyali vermek için saatlik grafikte yeşil bir çubuk oluşturduğu görülüyordu.

A/D, artan satış hacmini göstermek için son saatlerde önemli ölçüde düştü.

Çözüm

Bitcoin 28.7 bin dolarda bir miktar destek bulursa ve bir sıçrama görebilirse, BNB’nin de 275 dolarlık talep bölgesinden sıçraması muhtemeldir. Ancak, kısa vadeli eğilimi düşüş eğilimini koruyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap