Binance Coin, Avalanche, EOS Fiyat Analizi: 27 Ocak

Binance Coin, Avalanche, EOS Fiyat Analizi: 27 Ocak
0

Son 24 saat, küresel kripto piyasası değerine bir kez daha zarar verdi. Sonuç olarak, Binance Coin, Avalanche ve EOS, 4 saatlik grafiklerinde düşüş bayrağı eğilimlerini parladı. Binance coin 20-50-200 SMA’sının altına düşerken Avalanche 55 EMA’dan geri döndü. 

EOS, 4 saatlik RSI düşüş eğilimini teyit ederken, 2.28 $ işaretiyle hala mücadele ediyor.

Binance Coin (BNB) Analiz

analiz
binance coin, avalanche, eos fiyat analizi: 27 ocak 4

Alt, 7 Kasım’dan beri düşüşte. Uzun vadeli alçalan üçgeninden ayrıldıktan sonra, iki önemli satışa tanık oldu. Sonuç olarak, BNB (5 Ocak’tan itibaren) %34.78’lik bir kayıp kaydetti ve 24 Ocak’ta 16 haftanın en düşük seviyesine ulaştı.

Yavaş yavaş, ayılar üç aylık desteği 414 $ seviyesinde dirence çevirdi. Son birkaç gün içinde alt, 4 saatlik grafiğinde düşüş bayrağı oluşturdu. Şimdi, boğalar için ani direnç 20-SMA’da ve ardından kanalın üst trend çizgisinde olacak.

Basın zamanında, BNB 20-50 SMA’sının altında 368,2 dolardan işlem görüyordu. 18.28 ile rekor düşük seviyeye düştükten sonra, RSI 36 puanlık bir canlanma gördü ve 26 Ocak’ta yarı çizgiyi geçti. Ancak, ralliyi sürdürmekte başarısız olduktan sonra, 40 işaretinde destek bulmak için daldı. Bu arada, CMF sıfır çizgisinin üzerinde sallanmayı başardı ancak 0.14 direncinden zayıfladı.

Avalanche (AVAX) Analiz

analiz
binance coin, avalanche, eos fiyat analizi: 27 ocak 5

4 saatlik grafikte çift dip kırılması, aylık direncini 96.49 $ seviyesinde geçemedi. AVAX %54,8’lik bir geri çekilme gördü (2 Ocak’tan beri) ve 24 Ocak’ta 14 haftanın en düşük seviyesini gördü.

Buna göre, satış etkisi artarken tüm EMA şeritlerinin altına düştü. Şimdi, 20-EMA yine boğaların fethetmesi için acil bir engel olarak duruyordu. 

Basın zamanında, altcoin 64.68 dolardan işlem görüyordu. Baş ve omuz kırılmasından bu yana, RSI toparlandı ve dengenin üzerine çıktı. Ancak 24 saatlik %4.27’lik kayıp, 39 puanlık desteğe doğru düşmesine neden oldu. Ayrıca,  yarım çizgiye yaklaştıkça MACD histogramı zayıfladı. Ayrıca MACD ve sinyal hattı düşüş eğiliminin eşiğinde görünüyordu.

EOS Analiz

analiz
binance coin, avalanche, eos fiyat analizi: 27 ocak 6

Boğalar 2,9 dolar seviyesinde adım atamazken, alt seviye istikrarlı bir şekilde düştü. EOS’un %30.41’lik bir düşüşe işaret etmesi ve 24 Ocak’ta 22 ayın en düşük seviyesine dokunmasıyla, aşağı kanal (beyaz) kırılması, daha geniş çaplı düşüşün ardından tersine döndü.

Şimdi, EOS da 4 saatlik grafikte düşüş bayrağı gördü. Boğalar için acil test noktası 2,28 dolar seviyesinde kalmaya devam etti.

Basın zamanında, EOS 2.196 dolardan işlem gördü. RSI iyileşme işaretleri gösterdi ancak 43 puanlık seviyeyi bile kaybederken yarı çizginin üzerinde kalmayı başaramadı. Ayrıca, AO, düşüş etkisinin azaldığını ima ettikten sonra bir tarafsızlık pozisyonu gösterdi. 

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap