Balinalar Floki Inu Fiyat Düşüşünde Satın Alıyor; Peki Sıradaki Adım Ne Olacak?

Balinalar Floki Inu Fiyat Düşüşünde Satın Alıyor; Peki Sıradaki Adım Ne Olacak?

Son 24 saat içinde Floki Inu (FLOKI) fiyatı %16’dan fazla düşüş kaydetti. FLOKI, son birkaç gündeki büyük ivmesinden sonra bu düşüşü yaşadı. Ancak, meme kripto para birimi dünkü gerilemeye rağmen Ethereum balinalarının hala etkisinde görünüyor.

Ethereum Balinaları Dipten Floki Inu Satın Alıyor

WhaleStats, bir balina izleme platformu, erken saatlerde yaptığı bir açıklamada ilk 100 Ethereum (ETH) balinasının işlemleri hakkında bazı veriler sağladı. Bu verilere göre, son 24 saatte Floki Inu (FLOKI) en büyük 100 Ethereum balinası arasında listelenen en çok satın alınan 10 token arasında yer aldı. Ayrıca, Floki, Binance Smart Chain’in ilk 500 balinası arasında en çok işlem gören token olarak GMT’yi geride bıraktı. WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, Kucoin borsasında listelendikten sonra FLOKI, skor tablosunda ikinci sıraya yükseldi. Ancak FLOKI fiyatı son 24 saatte %16’dan fazla düşüş kaydetti ve bu düşüş, son birkaç gün içinde büyük bir ivme kazandıktan sonra geldi.

Elde edilen bilgilere göre, bu yazının yazıldığı tarihte FLOKI tokeni fiyatı 0,00004986$ seviyesinde bulunuyor. Değerinde son 24 saatte %16,60’luk bir düşüş görülmüştür. Ancak, bir önceki haftaya kıyasla meme coin’in değeri %120’den fazla artmıştır. FLOKI için 24 saatlik işlem hacmi negatif bölgededir ve şu anda son 24 saatte %43,9’luk bir düşüşle 200.937.405 $ seviyesindedir. Bu token, 444.611.349 $ piyasa değeriyle piyasa değeri en yüksek kripto para birimleri listesinde 213. sırada yer almaktadır. Ayrıca, kripto piyasası takipçisi CoinMarketCap’e göre, dolaşımdaki arz yaklaşık 8.917.452.316.422 FLOKI’dir.

floki inu
balinalar floki inu fiyat düşüşünde satın alıyor; peki sıradaki adım ne olacak? 2

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.