BabyDoge Coin Bu Entegrasyondan Sonra Patlamaya Hazır mı?

BabyDoge Coin Bu Entegrasyondan Sonra Patlamaya Hazır mı?

OKX, bir Tweet ile cüzdanının artık web uzantısında BabyDogeSwap’i yürümesini duyurdu. BabyDogeSwap, Ekim 2022’de kullanım ömrü Binance zincirinde en düşük ücretlere sahip bir takas platformudur.

2017 yılında Star Xu tarafından kurulan OKX, Seyşeller merkezli bir kripto para borsası  ve türev borsasıdır. OKX’in 100 farklı ülkede 20 değerli müşterisi var. Merkezi olmayan çok zincirli bir cüzdandır. Merkezi dışında için tam kontrol sağlar.

BabyDogeSwap’i OKX cüzdanında kullanmak için web uzantısını indirmeniz gerekir. İndirdikten sonra bir cüzdan oluşturun veya varsa ekleyin. Ardından, kurtarma parolasını yedeklemeniz gerekir. Ardından 3 farklı para eklemek için. Para ekledikten sonra işlemleri başlatabilirsiniz.

BabyDoge Parası Üzerindeki Etki

kriptoparapiyasa babydoge 1d graph coinmarketcap

Borsa ile bu entegrasyona rağmen, token düşmeye devam ediyor. Token fiyatı, baskı zamanında %15,02 düştü. Piyasa değeri 333.07 milyon USD’dir. Her token 0.000000002936 USD’den işlem görüyor. İşlem hacmi son 24 saatte %28,38 arttı. 5 Şubat’ta BabyDoge toplam 230.000 USD madeni para yaktı.

BabyDogeSwap Nedir?

BNB Zincirinde BEP-20 token ticaretine izin veren iyi bilinen bir merkezi olmayan borsaya (DEX) BabyDogeSwap adı verilir. Baby doge topluluğundaki en iyi topluluk DEX’leri arasında yer alır ve BNB Zinciri ekosistemindeki en büyük borsadır. Kullanıcılar, borsanın otomatik piyasa yapıcı (AMM) mimarisi sayesinde bir likidite havuzuna karşı takas yapabilir. Kullanıcılara takas maliyetlerinin bir kısmına hak kazandıran LP tokenlarınız karşılığında, bir likidite sağlayıcısı olarak kaydolabilirsiniz.

LP token sahipleri, takas için yardımcı tokenı satın almak için verim çiftçiliği yapabilirler. Token, sözde “Çiftlikler” veya “Havuzlar”da esnek veya sabit vadeli staking ile stake edilebilir. Kullanıcılar, Token cüzdanlarında tutulduğunda takaslar için daha az öderler.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.