Az Bilinen Ethereum Rakibi, Bitcoin ve Kripto Piyasaları Doğru Olduğunda Bir Haftada %49 Arttı!

Az Bilinen Ethereum Rakibi, Bitcoin ve Kripto Piyasaları Doğru Olduğunda Bir Haftada %49 Arttı!
0

Düşük sermayeli bir Ethereum rakibi altcoin, kısmen büyük bir ünlü ortaklığı haberi üzerine, kripto pazarının çoğunun ters yönünde hareket ediyor.

İşte Ethereum Rakibi O Altcoin!

ethereum
az bilinen ethereum rakibi, bitcoin ve kripto piyasaları doğru olduğunda bir haftada %49 arttı! 2

Bu hafta çok sayıda kripto varlık fiyatları düşerken, açık kaynaklı Blockchain projesi DigitalBits’in yerel tokeni XDB, son yedi gün içinde %49,5 oranında hızla değer kazandı.

DigitalBits, markaları desteklemek için oluşturulmuş “hızlı, çevre dostu” ve kurumsal düzeyde bir blok zinciri olarak kendini gösteriyor.

Proje Mart ayı sonlarında, dünyaca ünlü emekli futbol yıldızı David Beckham’ın takımlarına küresel bir elçi olarak katılacağını duyurdu.

Duyuruda Beckham şöyle diyor,

“Her zaman dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımla bağlantı kurmanın yeni yollarını bulmaya hevesliyim. Al ve DigitalBits ekibiyle konuştuğum an, bunun hayranlarım için çevrimiçi ortamda yeni deneyimler yaratmak için büyük bir fırsat olduğunu biliyordum. Her zaman en iyi ekiplerle çalışmaktan gurur duydum ve gelecekte NFT [değişmeyen token] koleksiyonlarım ve daha fazla yenilik üzerinde çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyım.”

Basın açıklamasına göre Beckham, “DigitalBits blok zinciri teknolojisinin gücünü ve potansiyelini gösterecek bir dizi heyecan verici projeye başlamayı” planlıyor.

DigitalBits, bu hafta Twitter’da bu projelerden birini yayınladı.

Piyasa değerine göre 215. sıradaki kripto varlığı olan DigitalBits, yazı yazılırken 0,382 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap