Axie Infinity, 44 $’ın En Düşük Seviyesinden Sıçradı! AXS İçin Bir Sonraki Hedef Ne?

Axie Infinity, 44 $’ın En Düşük Seviyesinden Sıçradı! AXS İçin Bir Sonraki Hedef Ne?
0

Blockchain tabanlı canavar savaş NFT oyunu olan Axie Infinity, 2021’de popülaritesini artırdı. Simgesi Axie Infinity Shard (AXS) da geçen yıl içinde büyük kazançlar kaydetti. Ancak, kendisinden önceki birçok altcoin gibi AXS de olağanüstü kazançlar elde ettikten sonra amansız satışlarla karşı karşıya kaldı.

AXS daha fazla olumsuzluk görecek mi? Çok fazla düşerse, piyasadaki önceki değerlerini asla geri kazanamayan altcoin lejyonlarına katılabilir. AXS boğaları bu kaderden uzaklaşabilir mi?

axie infinity
axie infinity, 44 $'ın en düşük seviyesinden sıçradı! axs i̇çin bir sonraki hedef ne? 3

40$’lık alan (camgöbeği kutusu), geçmişte talebin görüldüğü bir alandır. Ağustos başında, bu alan bir talep alanı olarak sağlamlaştırıldı ve Eylül sonunda, fiyat da 50$-alanında güçlü bir talep buldu.

Fibonacci düzeltme çizgileri, AXS’nin 166.09 $’dan 44.59 $’a düşmesine dayanarak çizildi ve bu hareket için %23.6 geri çekilme seviyesi olarak 73.26 $’ı gösterdi. Bu seviyenin dışında, günlük zaman diliminde 56.56$ ve 84.21$ seviyelerinde oluşan daha düşük seviyeler, özellikle 56$ seviyesini temsil ediyor. AXS bu seviyenin üzerine tırmanabilir ve yükselişle tekrar test edebilirse, piyasa yapısı yükselişe geçebilir.

Bununla birlikte, azalan kanal (mavi) kırılmadan kalıyor, ancak daha düşük zaman dilimlerinde 44.59 $’da eşit düşükler oluştu.

Uzun vadeli eğilim düşüş eğilimini koruyor ve riskten kaçınan yatırımcıları AXS’nin daha yüksek yolda olduğuna ikna etmek için önümüzdeki haftalarda veya aylarda 56 $ ve 84 $’ı geçmesi gerekecek.

Gerekçe

axie infinity
axie infinity, 44 $'ın en düşük seviyesinden sıçradı! axs i̇çin bir sonraki hedef ne? 4

Günlük RSI, nötr 50 seviyesi kararlı bir direnç olarak tutulurken son iki ayda umutsuz bir tablo sundu. Aşırı satım bölgesi geçen ay düzenli olarak ziyaret edildi, CMF de son birkaç hafta boyunca önemli süreler için -0.05 seviyesinin altında kaldı.

Bu, güçlü düşüş momentumuna ve satış baskısına işaret etti. DMI, hem ADX (sarı) hem de -DI (kırmızı) 20’nin üzerindeyken, oyunda da önemli bir düşüş eğilimi gösterdi.

Çözüm

AXS için piyasa yapısı ve momentum aşağı yönlüydü. Daha kısa zaman dilimlerinde, Bitcoin yükselişe geçti ve 40,6 bin dolara ve 42 bin dolara kadar tırmanabilir. Bu, AXS’den de olumlu bir tepki görebilir. Bununla birlikte, böyle bir sıçrama muhtemelen bir satın alma fırsatı değil, satış için olacaktır.

56 doları aşan bir hareket, azalan kanaldan bir kopuş olabilir, ancak yükselişin tersine çevrilmesi yerine, büyük olasılıkla Axie Infinity’nin fiyatının bir kez daha yoğun satış baskısıyla karşılaşmadan önce likiditeyi 63 dolardan alması olacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap