AVAX, Polkadot, NEAR Protocol Fiyat Analizi: 20 Nisan

AVAX, Polkadot, NEAR Protocol Fiyat Analizi: 20 Nisan
0

Bitcoin analiz edildiğinde 41,5 bin dolar seviyesinden dirençle karşılaştı ve önceki gün yatay işlem görüyor. 40 bin doları aşan hızlı hareketi, altcoin piyasasının da yükseliş görünümü aldığını gördü. AVAX, 82 dolarlık bölgeden güçlü bir dirençle karşı karşıya kalırken, Polkadot ve NEAR kısa vadeli satın alma fırsatları sundu.

AVAX Analiz

analiz
avax, polkadot, near protocol fiyat analizi: 20 nisan 4

Avalanche, 65,5 ile 98,8 dolar arasında işlem görüyor. Bu kanalın orta noktası 82 dolar ve önümüzdeki birkaç saat içinde bir direnç bölgesi. Bununla birlikte, RSI saatlik grafikte nötr 50’nin üzerinde ve yükseliş momentumu devam ediyor. Stokastik RSI aşırı satım bölgesine daldı ve yükseliş geçişi oluşturmanın eşiğinde görünüyordu.

Önümüzdeki birkaç saat içinde, talep arayışı içinde 78-78,5 dolarlık alan tekrar ziyaret edilebilir. Bu, 76.8 dolarlık destek seviyesinin altında bir stop-loss ile bir satın alma fırsatı olabilir.

Polkadot (DOT) Analiz

analiz
avax, polkadot, near protocol fiyat analizi: 20 nisan 5

Polkadot ayrıca 18,5 dolardan eski bir direnç seviyesinin üzerine çıktı ve önümüzdeki birkaç saat içinde, başka bir yukarı hareket etmeden önce destekle aynı seviyeyi tekrar test edebilir. OBV geçen hafta düşüş trendindeydi, ancak bu değişti.

Son iki günde fiyat 17$ bölgesine düştü ve o zamandan beri güçlü bir sıçrama gördü. Bunun yanı sıra, OBV de bir artış gördü, RSI ise sıfır çizgisinin üzerinde kalmaya devam etti. Birlikte ele alındığında, yükseliş momentumu ve talebin varlığı, fiyatları 19.4 dolar ve 20 dolara yükseltebilir.

NEAR Protocol (NEAR) Analiz

analiz
avax, polkadot, near protocol fiyat analizi: 20 nisan 6

NEAR, fiyat ve göstergeler arasında düşüş eğilimi gördü. Fiyat önceki gün daha yüksek bir seviyeye ulaştı. Aynı zamanda, Müthiş Osilatör ve OBV daha düşük bir yüksek yaptı. Bu farklılığın NEAR için bir geri çekilme görmesi muhtemeldi.

Geri çekilme ne kadar derine inebilir? Grafiklerde 16.4 $ ile kısa vadeli önemli bir alan var. Geçtiğimiz birkaç gün içinde düşüş eğilimi gösteren bir sipariş bloğuydu ve fiyat bu alanı net bir şekilde kırdı.

Bu, bir yükseliş kırıcısı oluşturuyor, bu da 16.4 dolarlık alanın, NEAR’ın 20 dolara doğru başka bir hamleyi zorlamadan önce yan likiditeyi toplamak için tekrar ziyaret edebileceği bir yer olduğu anlamına geliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap