Avalanche, Terra, Chainlink Fiyat Analizi: 16 Ocak Pazar

Avalanche, Terra, Chainlink Fiyat Analizi: 16 Ocak Pazar
0

Daha geniş pazar, son birkaç gün içinde iyi bir toparlanma gördü. Ancak boğalar, ‘korku’ hissi daha da kötüleştiği için genel algıyı değiştirecek durumda değillerdi.

Çift dipli bir kırılmanın ardından Avalanche, 96 dolarlık bölgeden geri döndü. Alıcılar devreye girmeye çalışırken, ADX alt için zayıf bir yön eğilimi sergiledi. Terra ve Chainlink, boğaların lehine hafifçe eğildi ancak etkili hacimler toplayamadı.

Avalanche (AVAX) Analiz

analiz
avalanche, terra, chainlink fiyat analizi: 16 ocak pazar 4

AVAX, %61.8 Fibonacci desteğinden geri döndükten sonra, 22 Aralık’ta üç haftanın en yüksek seviyesini dürtmek için şaşırtıcı bir %67.8 yatırım getirisi (13 Aralık’ın en düşük seviyesinden) kaydetti. O zamandan beri, alt %37,58’lik bir geri çekilme gördü ve 79,3 dolarlık desteği test etti.

Geçen hafta, çift dipli (yükseliş) bir model oluşturduktan sonra, 96,4 $ seviyesinde güçlü bir dirençle karşılaştı. Şimdi, 96 dolarlık bölge, AVAX boğaları için üstesinden gelinmesi gereken hayati bir noktaydı. Daha fazla geri çekilme, Kontrol Noktası yakınında test desteği bulmaya devam edecektir.

Basın zamanında, alt 93.58 dolardan işlem gördü. RSI, bir yükseliş trendinden sonra yükseliş okumalarını işaret etti. Ayrıca,  DMI  bir yükseliş tercihi gösterdi. Ancak ADX, alt için önemli ölçüde zayıf bir yön eğilimi sergiledi.

Terra (LUNA) Analiz

analiz
avalanche, terra, chainlink fiyat analizi: 16 ocak pazar 5

8 Ocak’ta üç haftanın en düşük seviyesini gördüğünden beri, alt %61.8 seviyesinden toparlandıktan sonra etkileyici bir şekilde %38.5’lik bir toparlanma gördü.

LUNA %38.2, %23,6 destek seviyesini geri aldı ve 4 saatlik 20-50-200 SMA’yı geçti. Şimdi, boğalar için test noktası 92 dolar seviyesinde kaldı. Herhangi bir arıza, test desteğini %23,6 seviyesinde ve ardından 20-SMA (kırmızı) bulur.

Basın zamanında, LUNA ATH’sinin %15.9 altında 85.45 dolardan işlem gördü. RSI, orta çizginin üzerinde dik bir eğim gördü. 61 işaretini dirençten acil desteğe çevirmeyi başardı. Ayrıca, Supertrend yeşil bir sinyal verdi. Bununla birlikte, OBV son artışla daha düşük zirveler kaydetti ve zayıf bir satın alma baskısına işaret etti.

Chainlink (LINK) Analiz

analiz
avalanche, terra, chainlink fiyat analizi: 16 ocak pazar 6

LINK boğaları, geçen ay 22.42 dolar seviyesini dört kez yeniden test etti. Düşen kama (yeşil) kopuşun son 12 gün içinde iki yukarı kanalla sonuçlanmasından sonra nihayet bu seviyeyi aştılar.

LINK, 11 Ocak’ta yedi haftanın en yüksek seviyesine ulaşana kadar (1 Ocak’ın en düşük seviyesinden) %50,2’lik bir yatırım getirisi kaydetti. Alt, 25.7 dolarlık desteği yaklaşık altı haftalık direncinden çevirdi. Osilatör Hacmi, 6 Ocak’tan bu yana sürekli olarak daha düşük zirveler kaydetti ve son birkaç gün içinde zayıf bir yükseliş rallisine işaret etti. 

Basın zamanında, LINK 26.24 dolardan işlem görüyordu. LINK, RSI ile aşağı yönlü bir ayrışma oluşturduktan sonra yukarı kanal arızasına tanık oldu . Bu analiz sırasında, RSI orta çizginin üzerinde bir geri dönüş başardı. Bununla birlikte, ADX, alt için zayıf bir yön eğilimi sergiledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap