Avalanche, Polygon, Cosmos Fiyat Analizi: 02 Nisan Cumartesi

Avalanche, Polygon, Cosmos Fiyat Analizi: 02 Nisan Cumartesi
0

Bitcoin bir an için 44.3 bin dolara düştü, ancak o zamandan beri yazının yazıldığı sırada 46.5 bin dolardan işlem görmeye başladı. Avalanche, Polygon ve Cosmos son birkaç saat içinde listelerinde benzer sıçramalar gösterdi. Bununla birlikte, momentumları yükselişe geçmiş olsa da, Polygon son kazanımların geri çekilme olasılığını sundu.

Avalanche (AVAX) Analiz

analiz
avalanche, polygon, cosmos fiyat analizi: 02 nisan cumartesi 4

82.25$’dan 101.98$’a yapılan harekete dayalı olarak, bir dizi Fibonacci düzeltme seviyesi çizildi. 89.8 $ seviyesindeki %61.8 geri çekilme seviyesi ve hemen üzerindeki 91.6 $ destek seviyesi, son birkaç gün içinde zaten birçok kez test edilmişti.

Aynı zamanda, 98-102 dolarlık alan fiyata sert bir direnç gösterdi.

Saatlik grafikte RSI nötr 50’nin üzerindeydi ve yükseliş momentumu mevcuttu. CMF de satın alma baskısını göstermek için +0.05’in üzerindeydi. Bu nedenle, bir satın alma fırsatı olmasa da, AVAX’ın bir kez daha 100$’ı kırmaya çalışması mümkündü.

Polygon (MATIC) Analiz

analiz
avalanche, polygon, cosmos fiyat analizi: 02 nisan cumartesi 5

MATIC, geçtiğimiz hafta 1,57 dolardan 1,74 dolara kadar uzanan bir aralık (turuncu) oluşturdu. Bu aralığın 1.655 dolardaki orta noktası da son birkaç gün içinde destek ve direnç olarak görülüyor.

Yazının yazıldığı sırada, MATIC yatay direnç seviyesi ile 1,74 dolarda kesişen yüksek aralıklara doğru ilerliyordu. Dolayısıyla, bu muhtemelen bir satış fırsatıydı. Önümüzdeki günlerde orta veya düşük seviyelere doğru bir geri dönüş olabilir.

Bununla birlikte, RSI ve OBV, daha fazla yükselişin göstergesi olarak yükseliş momentumu ve istikrarlı talep gösterdi.

Cosmos (ATOM) Analiz

analiz
avalanche, polygon, cosmos fiyat analizi: 02 nisan cumartesi 6

31 dolarlık alan (kırmızı kutu) güçlü bir arz bölgesidir. 29,81$’lık alan (camgöbeği kutusu) başka bir kısa vadeli talep bölgesidir. Bu bölge birkaç gün önce tedarik için çevrildi, ancak ATOM bir kez daha bu seviyeyi geçti.

Bu nedenle, önümüzdeki saatlerde 31 dolar direncini kırmak için başka bir girişim görülebilir. Müthiş Osilatör, ATOM’un 27.7 dolardan yukarı yönlü hareketini izleyen yükselişi yansıtmak için sıfır çizgisinin üzerindeydi. CVD ayrıca satın alma baskısının arttığını gösterdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap