Avalanche Fiyat Tahmini – AVAX Fiyatı 2021’de 100 Dolara Çıkacak mı?

Avalanche Fiyat Tahmini – AVAX Fiyatı 2021’de 100 Dolara Çıkacak mı?
0

Bu Avalanche (AVAX) Fiyat Tahmini 2021 makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, Avalanche (AVAX) fiyat analizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz .

Son birkaç gün içinde, kripto piyasası hızlı bir şekilde toparlanıyor gibi görünüyor. Ayrıca, son iki aydaki düşüşün ardından kripto piyasası ya sabit kalıyor ya da istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Şu anda, kripto varlık endüstrisi tekrar yükselecek gibi görünüyor.

Avalanche (AVAX) aynı fiyat oynaklığını yaşayacak mı? Bu Çığ (AVAX) fiyat analizi 2021 makalesinde yakında öğreneceğiz. Ama önce Avalanche’ın (AVAX) ne olduğuna bir bakalım.

Avalanche (AVAX) Nedir?

Avalanche, blockchain endüstrisindeki en hızlı akıllı sözleşmeler kripto platformudur . Platform, herhangi bir hisse kanıtı protokolünün etkinliğini güvence altına alan en fazla doğrulayıcıya sahiptir. Üstelik Avalanche, son derece hızlı, düşük maliyetli ve yeşil bir platformdur. Dahası, herhangi bir akıllı sözleşmeye dayalı uygulama Avalanche’daki rekabetinden daha iyi performans gösterebilir.

21 Eylül 2021’de Avalanche ana ağını başlattı. O zamandan beri platform, 200’den fazla bireysel projeyi, 14 milyon doların üzerinde AVAX yakılanı, 1.000’den fazla bireysel blok teklif doğrulayıcısını ve dünya çapında 600’den fazla topluluk üyesini güvence altına almak için geliştirildi.

Şimdi Avalanche hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, AVAX’ın 2021’de karlı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu AVAX fiyat analizi ve AVAX fiyat tahminindeki çizelgeleri birlikte kontrol edelim .

Avalanche (AVAX) Mevcut Piyasa Durumu

Bu Avalanche fiyat analizini yazarken, AVAX 24 saatlik işlem hacmi 2.785.318.959$ ile 63.88$’dan işlem görüyor. AVAX’ın fiyatı son 24 saatte %5,42 arttı.

Ayrıca, AVAX’ın 220.286.577.21 AVAX’lık bir akım dolaşım kaynağı vardır. Şu anda AVAX için en iyi dijital varlık alım satım platformları Binance, OKEx, Huobi Global, ZT ve CoinTiger’dir.

Şimdi, 2021 için bu AVAX teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi 2021

Son zamanlarda, AVAX CoinMarketCap’te 11. sırayı aldı. Ancak blok zincirindeki son gelişmeler, yükseltmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu AVAX fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

avax
Artan Kanal modelini gösteren AVAX/USDT grafiği (Kaynak: TradingView )

Yukarıdaki tabloya göre, AVAX kendisini öfkeli boğalarla birlikte konumlandırıyor. Bugün, AVAX 63.88$ gibi yüksek bir fiyattan işlem görüyor. Ek olarak, AVAX’ın yakın zamanda bir Yükselen Kanal paterni gerçekleştirdiğini görebiliriz. Yükselen kanal, yükselen paralel bir çizgi boyunca yukarı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir.

Dahası, grafik bu fiyat modelini oluşturan En Yüksekler ve En Düşükler’i gösterir. Ek olarak, bu formasyon kısa vadeli bir yükselişi temsil ediyor.

Başka bir deyişle, AVAX kendisini önümüzdeki günlerde olası bir yükseliş rallisine hazırlıyor. Bu olursa, kripto direnç seviyesinin ötesine geçebilir ve yükseliş fiyatına ulaşabilir. Tabii ki, yükseliş piyasası AVAX ile kalmaya devam ederse, bunun gerçekleşmesi daha olasıdır.

Tersine, boğalar kripto aleyhine dönerse, AVAX’ın fiyatı düşebilir. Kısacası, AVAX yükseliş pozisyonundan çıkabilir ve düşüş eğilimine girebilir. Gerçekten de bu fiyat seviyesi yatırımcıların gözünde iyi bir tablo değil.

avalanche relative strength index 1024x596 1
Çığ Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 60.7’de, bu da AVAX’ın aşırı alım durumunda olduğu anlamına geliyor. Üstelik bu, kripto tüccarlarının ve yatırımcıların dikkatli bir şekilde ticaret yapmaları gerektiğini gösteriyor, ancak bu, kripto yatırımcılarını herhangi bir büyük fiyat tersine çevirme konusunda endişelenmeye itiyor.

Ayrıca, kripto tüccarları temkinli ticaret yapmalı ve kripto para piyasasının aşırı heyecanından etkilenmemelidir. Bunu akılda tutarak, kripto para birimi tüccarları, kripto piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan kaçınmak için dikkatli olmalıdır.

Ayrıca Çığ’ın Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) ve Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) da bakalım.

avalanche 30 day sma and 50 day ema 1024x597 1
Çığ 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, AVAX’ın fiyatı, öncekinden daha yüksek olan birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen konsolidasyon, dalgalanmalar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak AVAX, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

Avalanche (AVAX) Fiyat Tahmini 2021

Aşağıdaki tablo, AVAX’ın son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Ayrıca, AVAX fiyatı yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, AVAX boğalarla birlikte çalışabilir, 65.12 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve daha da yükseğe çıkarak 76.04 dolara çıkabilir.

avax usdt price prediction chart 1024x593 1
AVAX/USDT Fiyat Tahmin Tablosu (Kaynak: TradingView )

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve AVAX’ı yükseliş pozisyonundan itebilir. Daha basit bir ifadeyle, AVAX’ın fiyatı düşüş sinyali olan neredeyse 48.61 $’a düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli AVAX fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Yeni zirvelere ulaşma olasılığı yüksektir. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Avalanche (AVAX) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, AVAX 2022’nin sonunda 120 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 150 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan, ortaklık ve 120 dolara ulaşan gelişmeler fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Avalanche (AVAX) Fiyat Tahmini 2023

AVAX destek seviyesini uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında tutarsa, alıcılar bir sonraki saldırı görevini hayati seviyede 200 $ ile oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacaklar, bu da onu düşmeden, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacak.

Avalanche (AVAX) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, AVAX fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, AVAX yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. fiyat yükselip 350$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

Avalanche (AVAX) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde AVAX fiyatları 450 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak AVAX için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, AVAX’ın tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap