Aşırı Hareketliliğin Ardından Bitcoin 30 Bin Doları Geri Aldı, Cardano %7 Yükseldi!

Aşırı Hareketliliğin Ardından Bitcoin 30 Bin Doları Geri Aldı, Cardano %7 Yükseldi!
0

Uçucu vahşi yolculuk son 24 saat içinde devam etti, ancak Bitcoin şimdi 30.000 doların üzerinde oturuyor. Cardano en çok alt takımlardan kazandı.

Dünün artan oynaklığının ardından, Bitcoin sıçradı ve 30.000 $ işaretini geri aldı. Çoğu altcoin de bugün yeşilde. Cardano, %7’lik en etkileyici günlük artışla başı çekiyor.

Bitcoin Tekrar 30 Bin Doları Test Ediyor

Bitcoin, Pazartesi günü etkileyici bir yükseliş başlatmadan önce hafta sonunun çoğunu 30.000 dolar çizgisinin etrafında ve altında geçirdi. Varlığı 32.000 doların hemen altında bir çok günün en yüksek seviyesine çıkardı.

Boğalar kuzeye doğru başka bir yolculuk için hazırlanırken, ayılar hareketi durdurdu ve son birkaç haftadır yaptıklarını yaparak BTC’yi güneye doğru zorladı.

Birkaç dakika içinde, kripto para birimi neredeyse 3.000 $ ‘dan 29.250 $’ a düştü (Bitstamp’ta). Bu kendi başına çılgın bir yolculuk olsa da, BTC hızla zemini geri kazanmaya başladığında ve saat sonra kendisini 31.500 $’a yükselirken bulduğunda orada durmadı.

O zamandan beri geri çekildi ve şu anda 30.500 dolarda duruyor. Piyasa değeri 580 milyar dolara kadar ve altcoinler üzerindeki hakimiyeti %46,6’da.

bitcoin
aşırı hareketliliğin ardından bitcoin 30 bin doları geri aldı, cardano %7 yükseldi! 3

24 Saatlik Önemli Bitcoin Haberleri

PayPal, nihayet kullanıcıların BTC ve ETH’yi kişisel cüzdanlarına çekmelerini sağladığını söyledi.

Kanadalı dijital varlık fonu yöneticisi – 3iQ – Avustralya’da Bitcoin ve Ethereum ETF’lerini başlattı.

Bir Bitcoin Lightning ağı girişimi olan Mash, pazarlama, satış ve mühendislik ekiplerini genişletmek için 6 milyon dolar artırdığını duyurdu.

Grayscale, eski bir ABD Başsavcısı’nı işe alarak Bitcoin Trust’ı spot ETF’ye dönüştürme çabalarına devam ediyor .

Cardano, Altların Yolunda Öncülük Ediyor

Alternatif madeni paralar, son 24 saat içinde benzer fiyat dalgalanmaları yaşadı ve çoğu şu anda biraz yeşilde.

Ethereum dün 1.800 doların altına düştü ancak şimdi %2’lik bir artışın ardından bu seviyenin üzerinde duruyor. SEC’in Binance’i araştıracağını iddia eden raporlardan zarar gören BNB, %3 arttı ve 300 dolara yakın işlem görüyor.

Ripple, Dogecoin, Tron, Avalanche ve Shiba Inu da biraz yeşilde. Cardano, %7’lik bir artışla şovu bir kez daha çaldı. Sonuç olarak, ADA 0,6 doların üzerinde oturuyor.

Kripto piyasa değeri bir günde yaklaşık 50 milyar dolar kazandı ve şu anda 1.250 trilyon dolar.

bitcoin
aşırı hareketliliğin ardından bitcoin 30 bin doları geri aldı, cardano %7 yükseldi! 4

Günlük Altcoin Haberleri

Destek yol haritasını güncelledikten sonra, Chainlink’in LINK bir noktada %20 artarak birkaç günün en yüksek seviyesine ulaştı.

Ripple, lüks perakendecilerin dijital varlıkları bir ödeme aracı olarak kabul etmesine izin vermek için kripto ödeme sağlayıcısı Lunu ile ortaklık kurdu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir