ApeCoin, Cardano, MATIC Fiyat Analizi: 25 Mart Cuma

ApeCoin, Cardano, MATIC Fiyat Analizi: 25 Mart Cuma
0

Bitcoin ve Ethereum kripto rallisine öncülük ettiği için altcoin piyasası daha düşük zaman dilimlerinde yükselişe geçti. Talep rallileri yönlendirdi ve daha düşük zaman dilimlerinde birçok altcoin için yükseliş piyasası yapıları kurulmuş gibi görünüyor. Apecoin bir istisnaydı ve önceki zirveleri geçemedi ve bir aralık oluşturdu gibi görünüyordu. Cardano ve MATIC daha fazla kazanç elde etmeye hazır görünüyorlardı.

ApeCoin (APE) Analiz

kriptoparapiyasa pa 1 ape 2 1024x582 1
apecoin, cardano, matic fiyat analizi: 25 mart cuma 4

ApeCoin, 14.5 $ direnç seviyesine yaklaşırken grafiklerde güçlü bir yükseliş yaşadı. Bu seviyeyi aşan bir kırılma, boğalar için cesaret verici olurdu. Ancak, bir ret görüldü ve fiyat da 13 dolar destek seviyesinin altına düştü ve onu dirence çevirdi. Fiyat ayrıca Hacim Profili Görünür Menzil’in Kontrol Noktasının altına 13.17 dolardan düştü.

Kısa vadede, APE için 11.8-12$ bölgesine bir kayma daha olasıydı. RSI, kısa vadeli düşüşün görülebileceğini belirtmek için nötr 50’nin altına düştü. Aroon göstergesi ayrıca güneye doğru bir hareketin sürdüğünü ve Aroon Down’ın (mavi) listelerde üst sıralara ulaştığını kaydetti.

Cardano (ADA) Analiz

kriptoparapiyasa pa 1 ada 1 1024x582 1
apecoin, cardano, matic fiyat analizi: 25 mart cuma 5

Cardano, uzun vadeli bir düşen takozu geride bıraktı ve son birkaç gün içinde de 1 dolar seviyesini aştı. Bu seviye önemli bir teknik ve psikolojik direnç seviyesiydi.

Saatlik zaman diliminde ADA, madeni paranın 1,17 dolardan 1,1 dolara geri çekildiğini gören düşüş eğilimi (turuncu) gösterdi. Bunu gizli bir yükseliş sapması (beyaz) izledi. Genel olarak bu, önceki yükseliş trendinin yeniden başlamasının muhtemel olduğuna işaret ediyor. OBV tırmanırken, Supertrend göstergesi de bir satın alma sinyali verdi.

Polygon (MATIC) Analiz

kriptoparapiyasa pa 1 matic 1024x582 1
apecoin, cardano, matic fiyat analizi: 25 mart cuma 6

MATIC ayrıca RSI düşerken fiyat yükselirken düşüş eğilimi gösterdi. Ancak MATIC, 1.54$ seviyesinin üzerindeydi ve yükseliş piyasası yapısına sahipti. 1.63$ alanı ve 1.69$ seviyesi, aylık en yüksek seviyeyi temsil ediyor.

Chaikin Para Akışı ve Kümülatif Hacim Deltası yeşildi ve her ikisi de talebin mevcut olduğunu gösteriyordu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap