ApeCoin (APE) Yeni ATH’lere Geçiş Yapıyor ve Balinalar Çılgına mı Dönüyor?

ApeCoin (APE) Yeni ATH’lere Geçiş Yapıyor ve Balinalar Çılgına mı Dönüyor?
0

Yelpazenin bir ucunda, son gün değerinin yaklaşık %6.52’sini kaybeden The Sandbox [SAND] var. Diğer tarafta, daha önce hiç görülmemiş en yüksek seviyelere ulaştığında halı çekme teorisyenlerini sudan çıkaran ApeCoin [APE] vardı.

Maymun festivaline daha yakından bakalım.

ApeCoin

Basın zamanında, ApeCoin, bir günde %11.71 artış ve yalnızca geçen hafta %58.94 oranında ralli yaptıktan sonra, 22.7 dolar civarlarında sallanıyordu. Bunlar inanılmaz sayılar, özellikle Bitcoin, Ethereum ve en iyi 20 kripto paranın çoğu kesinlikle kırmızıdaydı. Basın zamanında, APE piyasa değerine göre 23. en büyük kriptoydu.

Beklendiği gibi, ApeCoin hacimleri yükselmeye başladı ve aslında, Mart 2022’de APE’nin lansmanı sırasındakinin neredeyse iki katı oldu. Basın zamanında bazı düzeltmeler görülse de, tokenin fiyatı hala sadece bir seviyenin çok üzerindeydi.

apecoin
apecoin (ape) yeni ath'lere geçiş yapıyor ve balinalar çılgına mı dönüyor? 5

Buna ek olarak, bir durgunluk döneminden sonra aktif adresler bir kez daha yükseldi. Basın zamanında, yaklaşık 24.000 24 saat aktif adresin kaydedildiği bu ölçüm, APE’nin henüz yeni piyasaya sürüldüğü zamanlarda görülen tüm zamanların en yüksek seviyelerine neredeyse geri döndü.

apecoin
apecoin (ape) yeni ath'lere geçiş yapıyor ve balinalar çılgına mı dönüyor? 6

Bu yeterli değilse, kanıtlar APE’nin 27 Nisan’dan bu yana kripto borsalarından ayrıldığına da işaret etti. Bununla birlikte, yayın saatine yakın, borsalara dönen APE’de de bir artış oldu, bu da birçok yatırımcının sadece karlarını almak istediğini gösteriyor. APE’nin fiyatı iki büyük düşüş gördü.

apecoin
apecoin (ape) yeni ath'lere geçiş yapıyor ve balinalar çılgına mı dönüyor? 7

İlkel Dürtülerle Savaşmak

Maymunlar için bir tarla günü olabilir, ancak balinalar böyle kazançlı bir fırsattan vazgeçmeyecekler. Aslında, Santiment’ten elde edilen veriler, 1 milyon doları aşan balina işlemlerinin sadece hızla yükselmekle kalmayıp, APE piyasaya sürüldüğünde bile görülmeyen zirvelere ulaştığını ortaya koydu. APE’nin fiyatının o zamandan beri düştüğü göz önüne alındığında, olası bir yorum, balinaların kar amacı güttüğüdür.

apecoin
apecoin (ape) yeni ath'lere geçiş yapıyor ve balinalar çılgına mı dönüyor? 8

Tüm söylenenler ve yapılanlar olsa da, çok fazla iyi bir şey de sorun yaratabilir. Wu Blockchain, Binance’in “aşırı talep” nedeniyle APE kredisini durdurduğunu bildirdi.

Binance’in yakın zamanda çok sevilen maymun jetonunu da içeren bazı promosyonları tamamladığını burada belirtmek önemlidir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap