Analiz Uzmanı Açıkladı: Solana’nın %300’lük Sıçramayla Yarışı Sürüyor, Chainlink ve Sushi’nin Geleceği Nasıl Şekillenecek?

Analiz Uzmanı Açıkladı: Solana’nın %300’lük Sıçramayla Yarışı Sürüyor, Chainlink ve Sushi’nin Geleceği Nasıl Şekillenecek?

Bir kripto para analizcisine göre, bu yıl %300’lük bir artış kaydeden ve Ethereum’a (ETH) bir alternatif olarak görülen bir dijital para biriminin daha fazla yükseliş potansiyeline sahip olduğunu belirtiyor.

Sosyal medyada oldukça takip edilen Altcoin Sherpa isimli analist, akıllı kontrat platformu Solana’nın (SOL) fiyatının olumsuz bir veri gelmediği sürece yükselmeye devam edeceğini ifade ediyor.

Bu stratejist, aynı zamanda iflas etmiş olan FTX kripto para borsasının 31 Ağustos itibarıyla elinde bulundurduğu 1,16 milyar dolarlık Solana varlıklarının akıbeti konusunda kesin bir şey söyleyemese de, belirli fiyat aralıklarının alım için uygun olduğunu düşündüğünü aktarıyor.

“SOL: 35-32 dolar seviyelerini alım için uygun buluyorum. FTX’in elindeki varlıkların ne olacağını bilmesem de, bu stratejiye olumsuz bir durum ortaya çıkana kadar devam edilmeli.”

sol 2
kaynak: altcoin sherpa/x

Bu içerik hazırlandığı sırada Solana, 39,83 dolar fiyatla işlem görüyor ki bu, yılın başında sadece 9,97 dolardan işlem görmüş olmasına kıyasla %300’lük etkileyici bir yükselişi temsil ediyor.

Ayrıca, Altcoin Sherpa, merkezi olmayan borsa platformu SushiSwap (SUSHI) üzerinden, 0,5 Fibonacci destek seviyesine dayanarak, SUSHI’yi 0,91 dolardan toplamanın akıllıca olabileceğini söylüyor.

“SUSHI: 0,91 dolardan alım yapmanın oldukça mantıklı olduğunu düşünüyorum. Bu, destek/direnç seviyesi gibi etkenlere dayanıyor.”

sushi 1
kaynak: altcoin sherpa/x

Makale yazıldığında SUSHI’nin fiyatı 1,06 dolar seviyesinde.

Son olarak kripto stratejisti, yatırımcıların merkezi olmayan oracle hizmeti Chainlink (LINK) için belirli bir fiyat seviyesine dikkat etmeleri gerektiğini öneriyor.

“LINK: Lütfen kalan tekliflerimi dolduralım. 9,50 dolar, dikkat edilmesi gereken alım bölgesidir.”

chainlink
kaynak: altcoin sherpa/x

Makalenin yazıldığı an itibarıyla LINK, 11,32 dolarlık bir işlem fiyatına sahip.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.