Analist Willy Woo’ya Göre Bitcoin, Bir Varlık Olarak Altına Meydan Okuyacak!

Analist Willy Woo’ya Göre Bitcoin, Bir Varlık Olarak Altına Meydan Okuyacak!
0

Popüler on-chain analisti Willy Woo, Bitcoin’i (BTC) altın için yükselen bir rakip olarak görüyor ve önde gelen kriptonun bu yılın sonunda güçlü bir yükseliş trendini ateşlemesini bekliyor.

Bitcoin’in Gücü

Woo, yeni bir röportajda, Bitcoin’in altının yaklaşık 4 trilyon dolarlık mali sınırına ulaşmaktan sadece birkaç kat daha uzakta olduğunu belirtiyor.

“Yani bu sadece 4 trilyon dolar. Bitcoin rahatça 1 trilyon doların üzerinde, bu yüzden bir finansal araç olarak altına meydan okumak için buradan sadece 4 kat daha fazla. Enflasyon savaşından korunmak için banka kasalarında depolanan tüm altınlar gibi, bu tür şeyler sadece 4 trilyon dolarlık varlık tabanıdır.”

bitcoin
analist willy woo'ya göre bitcoin, bir varlık olarak altına meydan okuyacak! 2

Analist, Bitcoin’in fiyat artışlarını belirlediğini söylediği uzun vadeli sahiplerinin davranışlarını yakından takip ettiğini söylüyor. 

Arzı en üst düzeyde tutma konusunda doyuma ulaştıklarında fiyat yükseliyor ve yükseldikçe de aşağı satmaya başlıyorlar. Etkili bir şekilde, bu yılın başında 64.000 dolara çıkan ralli oldu… uzun vadeli sahip olduğumuz önceki adamlar tükendi ve o ralliyi satın alan bir sürü yeni adam getirdik ve şimdi onlar beş aya kadar yaşlanma. Yani artık onlar bizim uzun vadeli sahiplerimiz…

Daha yeni yükledik. Av tüfeği yeni cephane ile yeniden dolduruldu. Bu adamlar zirvede ve biz başka bir koşuya hazırız.”

Uzun vadeli sahiplerin birikimi nedeniyle Woo, bu yılın 4. çeyreğinde Bitcoin rallisini göreceğine ve en azından 2022’nin ilk çeyreğine kadar gücünü koruyacağına emin olduğunu söyledi.

“Önümüzdeki birkaç hafta bu dalgalı ortamda ne olursa olsun, bu yılın sonunda iyi bir ralli alacağımızı çok yüksek bir kesinlikle biliyoruz. Dördüncü çeyrek harika olacak ve genellikle bu şeylerin zaman imzaları ile ilk çeyreğe girecek.

Önümüzdeki yılın ikinci çeyreğine nasıl geçeceğini görmemiz gerekecek. Belki daha da derine iner ama henüz çok erken. Az önce zirve seviyelere ulaştılar ve şimdi uzun vadeli sahipleri olan üst tavanlarında konsolide oluyorlar.

Düşündüğüm şeyin bu olduğunu söylemekten çekinmiyorum ve bunun riskli bir çağrı olduğunu düşünmüyorum . Bence zincire vurulmuş taş görünümlü oldukça güzel.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap