Analist Michaël van de Poppe, Bu Altcoin’in ‘Yeni Bir Ayaklanma’ya Hazır Olduğunu Söyledi

Analist Michaël van de Poppe, Bu Altcoin’in ‘Yeni Bir Ayaklanma’ya Hazır Olduğunu Söyledi

Kripto uzmanı Michaël van de Poppe, bu sene büyük bir kazanç yaşayan alt değerli bir kripto paraya dikkat çekiyor.

Van de Poppe, Kaspa (KAS) adlı katman 1 çalışma kanıtı kripto paralarından birinin “yeniden hareketlenmeye başladığını” belirtiyor.

Bu popüler kripto uzmanına göre, eğer Kaspa’nın değer artışı beklenen şekilde devam ederse, mevcut fiyatından %41 değer kazanarak tarihin en yüksek seviyesi olan 0,068 dolara ulaşabilir. Van de Poppe, Kaspa’nın sürekli bir artış göstermesi için 0,049 dolarlık direnci destek noktasına dönüştürmesi gerektiğini vurguluyor.

Şu anda KAS, 2023 başında belirlenen 0,00539 $ fiyatına kıyasla %788’lik bir artışla 0,0479 $ fiyatla işlem görüyor.

Analist Van de Poppe, kripto piyasasının olumsuz bir yönde hareket etmesi durumunda, ilgi düzeyinin mevcut fiyatın %24 altında olabileceğini öne sürüyor.

“Eğer piyasa sallantıda olursa, 0,036 – 0,04 dolar aralığına odaklanırım.”

grf 54
Kaynak: Michaël van de Poppe/X

Merkezi olmayan grafik platformunun kendi kripto parası olan Render Network (RNDR) hakkında konuşan Van de Poppe, bu altcoin’in de yavaş yavaş toparlandığını ifade ediyor. Uzman, RNDR‘nin kritik direnci aşması durumunda büyük bir yükseliş trendine girebileceğini belirtiyor.

“Buna şahsen olumlu bakıyorum. 1,65 doların üzerinde bir hareket bekliyorum ve ardından büyümeye devam edeceğimizi düşünüyorum. 2,50-3,00 dolar hedefleri mantıklı geliyor.”

grf 98
Kaynak: Michaël van de Poppe/X

RNDR şu an 1,53 dolar fiyatıyla işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.