Analist Jason Pizzino En İyi Altcoin Seçimlerini Açıkladı, Birkaç Kriptonun Tüm Zamanların En Yükseklerine Vuracağını Söyledi!

Analist Jason Pizzino En İyi Altcoin Seçimlerini Açıkladı, Birkaç Kriptonun Tüm Zamanların En Yükseklerine Vuracağını Söyledi!
0

Dijital varlık analisti Jason Pizzino, bir avuç altcoinin yeni zirvelere yükselme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

Altcoinler

YouTube kanalı Crypto Tips ile yaptığı röportajda Pizzino, akıllı sözleşme platformu Polkadot’un yerel varlığı olan DOT konusunda iyimser olduğunu söyledi. CoinGecko’ya göre DOT altcoini, yazı yazarken 40.48 dolardan işlem görüyor ve Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 49.35 dolara ulaştı. Pizzino, DOT’un 53 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

Tüccar listesinde bir sonraki sırada, akıllı sözleşme platformu Cardano’nun yerel belirteci olan ADA var.

Pizzino’nun dediği gibi,

“Bence eninde sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak, ancak şu anda hala bu trendin bitmesi ve ardından kırılması gerekiyor.”

altcoin
Analist Jason Pizzino En İyi Altcoin Seçimlerini Açıkladı, Birkaç Kriptonun Tüm Zamanların En Yükseklerine Vuracağını Söyledi! 2

ADA, yazı yazılırken geçen hafta %11’den fazla düşüşle 1,94 dolardan işlem görüyor.

Tüccar ayrıca Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümü Polygon’un yerel belirteci olan MATIC’de de yükselişte. MATIC, yazı yazılırken geçen hafta %24’ten fazla artışla 1.90$’dan işlem görüyor.

Pizzino, MATIC’in tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yolda olabileceğini söyledi. Varlığın mevcut ATH’si, Mayıs ayında geri aldığı 2,62 dolar.

Analist listesinde bir sonraki sırada, endeksleme protokolü The Graph için yerel varlık olan GRT yer alıyor. Pizzino, GRT’nin sürekli olarak daha yüksek düşük seviyelerle “nihayet harekete geçmeye başladığını” söyledi.

Kripto varlığı, yazı yazılırken geçen hafta %6,6 artışla 0,93 dolardan işlem görüyor. Pizzino’ya göre, “daha güvenli bir giriş” arayan yatırımcılar, kripto varlığının 1,10 doların üzerine çıkıp çıkmadığını görmek için izlemeli.

Analist ayrıca borç verme ve ödünç alma protokolü Aave’den de bahsediyor. Pizzino, protokolün yerel varlığı AAVE’yi henüz güçlü bir oyun olarak görmüyor, ancak bunun bir hamle yapmanın ilk aşamalarında olabileceğini söylüyor.

“Tabii ki, ne kadar düşük olursanız, risk o kadar yüksek olur.”

AAVE altcoini, yazı yazılırken son yedi gün içinde %2.8 artışla 325.82$’dan işlem görüyor. Pizzino, yatırımcıların kripto varlığının 360 $ aralığının üzerine çıkıp çıkmadığını görmek için izlemesi gerektiğini söylüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap