Analist, Büyük XRP Fiyat Tahminini Açıkladı!

Analist, Büyük XRP Fiyat Tahminini Açıkladı!
0

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve tüccarı, XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine güçlü bir hareketi ateşlemeye hazırlandığını ve Ethereum’a (ETH) olan talebin sağlıklı göründüğünü ekliyor.

Takma adlı analist Credible, 249.600 Twitter takipçisine, XRP’nin Mart ayında yaklaşık 0.30$’dan 2021 yılının en yüksek seviyesi olan 1.96$’a yükseldiği bu yılın başlarındaki fiyat hareketini yansıtıyor gibi göründüğünü söyledi.

“Bu iki yapı birbirine benziyorsa, öyle oldukları içindir. Mevcut konsolidasyon dışında neredeyse ayna görüntüleri, daha büyük, daha uzun bir konsolidasyon yapısıdır.

1. Konsolidasyon genişlemeden önce gelir.

2. Konsolidasyon ne kadar büyükse, takip eden genişleme de o kadar büyük olur. XRP.”

xrp
Kaynak: Credible/Twitter

Analist, XRP senaryoyu takip ederse, fiyat hareketinin altıncı en büyük kripto varlığını tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.84$’a geri götürebileceğini tahmin ediyor.

“10$+’a geçiş, genişlemenin bu sonraki ayağından gerçekleşmeyecek. Bu sonraki adım bizi yeni ATH’ye (tüm zamanların en yüksek seviyesi) yaklaştıracak/belki biraz geçecektir. Bunu takip eden daha fazla konsolidasyon/genişleme dönemi olacak.”

Credible, XRP’nin bu döngüde 10 doları geçmesini beklediğini ve mevcut değeri olan 1,09 dolardan en az %800’lük bir yukarı potansiyele işaret ettiğini ekliyor .

“Bu döngünün 10 doların üzerinde olmasını bekliyorum – ne kadar süreceğinden emin değilim, ideal olarak 20-30 dolar arasında.”

Ethereum’a bakıldığında Credible, alıcıların önemli destek seviyelerine her ulaştığında önde gelen akıllı sözleşme platformunu almak için hızlı olduklarını söylüyor.

“Tedarik geri kazanımımızı sürdürdüğümüz için burada ETH gerçekten sağlıklı görünüyor ve önemli talep alanlarına düşüşler hızla satın alınıyor. Yeni ATH’ye pompalamaya devam edin.”

image 34 1024x565 1
Kaynak: Credible/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap