Popüler Analist, Bitcoin’de Yeni Hedefini Açıkladı!

Popüler Analist, Bitcoin’de Yeni Hedefini Açıkladı!

Kasım 2022’de kripto piyasasının seyrini doğru tahmin eden uzman, Bitcoin (BTC) bu haftanın başlarında 25.000 dolar seviyesinin biraz altına indikten sonra tekrar piyasada aktif hale geliyor.

Kripto uzmanı DonAlt, TeknikRoundup adlı YouTube kanalının 53.100 izleyicisine, Bitcoin‘de yeni bir harekette bulunmadan önce karşısında iki alternatif olduğunu belirtiyor.

“Şu an (yaklaşık 26.000 dolar seviyesinde) alım yapmayı düşünebileceğimiz bir noktadayız. Eğer hata yaparsak, durdurulur ve 19.000 dolar seviyesinden yeniden alım yaparız.

Neden hiçbir harekette bulunmadığımı ve neden bir miktar Bitcoin satın aldığımı soracak olursanız, aslında hiçbir şey yapmayı planlamıyordum. Fakat durum farklı bir yol alırsa hemen hamle yaparım.”

bitcoin 4
kaynak: donalt/youtube

Uzman, eğer ticaret stratejisi doğruysa, çift haneli kar oranlarına ulaştıktan sonra işlemi sonlandıracağını ifade ediyor.

“Hedefimiz 30.000 doların üzeri. Bakalım neler olacak.”

Yazının kaleme alındığı an itibariyle Bitcoin‘in değeri 26.342 dolar.

DonAlt’ın değerlendirmesine göre, ticaret fikri mevcut seviyenin yaklaşık %5 altına düşerse bir “teslimiyet” süreci yaşanabilir.

“Büyük iddialarım yok. Karamsar da değilim. Bu durumu, genel anlamda ilgi çekici bir ticaret fırsatı olarak görüyorum. Eğer başarısız olunursa, eğer değer düşüşe geçerse [24.900 doların altı]… bence teslim olma süreci başlar.

Ve bu teslim olma süreci devam eder ve 20.000 dolara doğru hareket ederiz. Dolayısıyla şu anki durumda, 25.000 dolar seviyesi, planınızın başarısızlıkla sonuçlanma riskini belirliyor.”

bitcoin 3
kaynak: donalt/youtube

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.