Analist Benjamin Cowen, Bitcoin’in Diğer Kripto Varlıklardan Daha İyi Performans Gösterme Şansı Var. Peki Ne Zaman?

Analist Benjamin Cowen, Bitcoin’in Diğer Kripto Varlıklardan Daha İyi Performans Gösterme Şansı Var. Peki Ne Zaman?
0

Kripto para analisti Benjamin Cowen, 2021’de altcoinlere göre daha düşük kazançlar kaydetmesine rağmen Bitcoin’in (BTC) diğer dijital varlıklardan daha yüksek getiri elde edebileceğini söylüyor.

bitcoin
analist benjamin cowen, bitcoin'in diğer kripto varlıklardan daha i̇yi performans gösterme şansı var. peki ne zaman? 2

Cowen, 693.000 YouTube abonesine, Bitcoin’in büyük olasılıkla yılın ikinci yarısında, diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans göstermesi ve daha iyi performans göstermesi için iyi bir şans olduğunu söylüyor.

“Bu ay veya bu çeyrekte olacağını sanmıyorum. Muhtemelen 2. çeyrekte bile değil.

Ancak bu yılın ilerleyen saatlerinde, Bitcoin’in neredeyse her şeyden daha iyi performans göstereceği bir tür ralli görmemiz için makul bir olasılık olduğunu düşünüyorum.”

Kripto tüccarı, tahmininin Bitcoin’in daha önce Ethereum (ETH) gibi önde gelen diğer kripto varlıklarından 2019 kadar yakın bir zamanda daha iyi performans göstermesiyle desteklendiğini söylüyor.

“Ethereum grafiğine bakarsanız, Şubat 2019’dan başlayarak Ethereum’un yaklaşık 120 dolardan 300 doların biraz üzerine çıktığını görebilirsiniz. Yani belki yaklaşık 2.5x falan…

Evet, bu süre zarfında Ethereum 2,5 kat arttı. Ama mesele şu ki, aynı zaman diliminde BTC %321’in üzerine çıktı. Bu 4 kattan fazla…

O zaman gördüğümüz şey, Bitcoin’in yükseldiğini gördük. Ve her şeyi geride bıraktı. Ve bu, BTC yanlara gitmeden yükseldiğinde olur.”

Cowen ayrıca BTC’nin Eylül 2020’de diğer dijital varlıklardan daha iyi performans gösterdiğini ve sonuç olarak piyasa değeri hakimiyetini toplam endüstrinin yaklaşık dörtte üçüne çıkardığını söylüyor.

“2020 Eylül’ünden başlayarak BTC’nin oldukça önemli ölçüde arttığını gördük. Yılsonuna girerken, yaklaşık %150 arttı. Ve bu süre zarfında hakimiyet yaklaşık %57’den yaklaşık %73’e çıktı.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap