Altcoin Yorum-Analiz: FLOKI %15 Artışın Ardından İlk 100’e Girdi!

Altcoin Yorum-Analiz: FLOKI %15 Artışın Ardından İlk 100’e Girdi!

Piyasa genelinde düşük bir hareketlilik sürerken, FLOKI, ilk 100’e girmeyi başardı.

Bitcoin için olağandışı bir şekilde düşük bir volatilite söz konusu olsa da, kripto para birimi hala yaklaşık 22.400 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Diğer altcoinler de benzer bir durumda ve büyük harflerle yazılanların çoğu, neredeyse hiç hareketlenme olmaksızın hareketsiz kalmaya devam ediyor. Ancak FLOKI, büyük bir günlük artışın ardından ilk 100’e girmeyi başardı.

Bitcoin Sonunda Bugün Hareket Edecek mi?

Geçtiğimiz Cuma günü, Silvergate sorunları nedeniyle Bitcoin hızla değer kaybetti ve fiyatı 23.400 dolardan 22.000 doların hemen altına düştü. Ancak, bu düşüş, kripto para birimi için son derece hareketli birkaç günün sadece son parçasıydı.

Hafta sonu, düşen işlem hacimleri nedeniyle beklenildiği gibi sakin geçti. Pazartesi günü de, BTC 22.300$ ile 22.600$ arasında dar bir aralıkta işlem gördü, bu da büyük bir fiyat hareketi üretmedi.

Ancak, bugün ABD Merkez Bankası Başkanı Jerome Powell’ın para politikası hakkında Kongre’de ifade vermesi planlandığı için her şey değişebilir. BTC’nin fiyat hareketliliği ile Fed’in faiz oranı artışları arasındaki geçmiş göz önüne alındığında, ABD’den daha fazla etkinlik ve duyuru beklenerek, bugün ve hatta haftanın geri kalanında bazı dalgalanmalar olabileceği varsayılabilir.

floki
altcoin yorum-analiz: floki %15 artışın ardından i̇lk 100'e girdi! 3

FLOKI İlk 100’e Giriyor

Son birkaç gündür alternatif koinler de genel olarak aynı pozisyonda kalmıştır. Ethereum, Binance Coin, Ripple, Dogecoin, Shiba Inu ve Tron gibi kripto para birimleri küçük günlük kazançlar elde etmiştir. Polygon ise günlük %2,5 artışla 1,15$ seviyesine yükselerek ilk 10’dan en çok artan kripto para birimi olmuştur.

Diğer yandan, OKB, Cardano, Solana, Polkadot, Litecoin, TONCOIN ve ATOM gibi kripto para birimleri küçük kayıplar yaşamıştır.

FLOKI ise birkaç istisna arasında yer almaktadır. Meme coin, son bir günde %15 değer kazanarak piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi arasına girmiştir.

Genel olarak, tüm kripto varlıklarının toplam piyasa değeri yaklaşık 1.020 trilyon dolar seviyesinde sabit kalmaktadır.

floki
altcoin yorum-analiz: floki %15 artışın ardından i̇lk 100'e girdi! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.