Algorand Fiyat Tahmini – ALGO Fiyatı 2021’de 10 Doları Görecek mi?

Algorand Fiyat Tahmini – ALGO Fiyatı 2021’de 10 Doları Görecek mi?
0

Bu Algorand (ALGO) Fiyat Tahmini 2021 makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, ALGO fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz.

Kripto dünyası son birkaç aydır iyi bir ruh halinde görünüyor. Aslında, tüm kripto pazarının mevcut piyasa değeri neredeyse 2,63 trilyon dolar. Gerçekten de, dünya çapındaki finansal yatırımcılar tarafından göz ardı edilemeyecek kadar büyük bir sayı.

Algorand (ALGO), kripto dünyasının başarısına katkıda bulunan kripto pazarındaki dijital varlıklardan biridir . Şu anda kripto, kripto endüstrisinde iyi bir sıralama olan CoinGecko’daki en iyi 50 kripto para biriminden biri olarak yer alıyor.

Teknoloji açısından ALGO, blok zinciri teknolojisi ile geleneksel finans endüstrisinde devrim yaratan bir platformdur . Yakın zamanda ALGO, yazarlarının haklarının güvenliğini sağlamak için Società Italiana degli Autori ed Editori (SIAE) ile ortaklık kurdu. Sonuç olarak, ALGO, 95.000’den fazla SIAE üyesinin haklarını temsil eden 4 milyondan fazla NFT’yi piyasaya sürüyor.

Bununla birlikte, kripto piyasası son zamanlarda yatay hareket ediyor ve çoğu kripto para önceki kazanımlarını kaybediyor. Senaryo, ALGO fiyatıyla aynı mı? Bu ALGO fiyat analizi 2021 makalesinde kısa süre içinde öğreneceğiz . Ama önce, ALGO’nun ne olduğuna bir bakalım.

Algorand (ALGO) Nedir?

Algorand Coin (ALGO), Algorand Zincirinin yerel dijital para birimi belirtecidir. Ayrıca Algorand Chain, Algorand ticaret, ödeme ve finansal hizmetler firması tarafından geliştirilen açık kaynaklı bir blok zinciridir.

Algorand Chain, Algorand’ın kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesini hızlandırmak için geliştirdiği çözüm serisindeki ürünlerden biridir. Moreso, ALGO blok zinciri, öncelikle Algorand Pay mobil ödeme uygulamasını sağlayan bir araç olarak hizmet eder.

Gelecekte Algorand, diğer ürünlerini güçlendirmek için ALGO platformunun erişimini artırmayı planlıyor. Şu anda ALGO için en iyi kripto ticaret platformları Huobi Global, OKEx, HBTC, Xtheta Global ve CoinTiger’dir.

ALGO’nun bu piyasa performansının onu bu yıl karlı bir kripto para birimi haline getirebileceğini düşünüyor musunuz? öğrenmek için merak ediyor musunuz? Bu durumda, hadi tablolara gidelim ve bu CoinQuora ALGO fiyat tahmini 2021 makalesinde öğrenelim .

Algorand (ALGO) Mevcut Piyasa Durumu

ALGO, kripto dünyasında en aktif ve en çok konuşulan dijital varlıklardan biridir. Sonuç olarak, ALGO neredeyse +600% 12 aylık bir büyüme oranıyla 1,7 doların üzerinde yüksek bir fiyatla işlem görüyor. Gerçekten de kripto dünyasında gözden kaçırılmaması gereken bir performans bu.

Bu performans devam ederse, ALGO kripto sıralamasını ilk 10 kriptoya daha yakın hale getirebilir. Gerçekten de, yükseliş piyasası yıl boyunca kripto ile kalırsa bu mümkündür. Eğer öyleyse, kriptonun piyasa değeri 5-6 milyar dolarlık yükseliş miktarına ulaşabilir. Gerçekten de, dünyadaki yatırımcılar ve tüccarlar tarafından tercih edilen bir miktar.

Algorand (ALGO) Fiyat Analizi 2021

Şu anda ALGO, CoinGecko’da 21. sırada yer alıyor . Ancak blok zincirindeki son değişiklikler ve gelişmeler, dijital para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu ALGO fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

algorand
Simetrik Üçgen modelini gösteren ALGO/USDT grafiği (Kaynak: TradingView )

Yukarıda gösterilen günlük zaman çizelgesi grafiğinde Simetrik Üçgen Modelini görebiliriz. Bu model, fiyat kırılmasına veya kırılmaya yol açabilecek konsolidasyon dönemini gösterir. Öngörülebilir gelecekte, ALGO’nun düşüşten daha yüksek bir yükseliş şansı olduğunu söyleyebiliriz.

algo relative strength index 1024x549 1
ALGO Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

Yukarıda gösterildiği gibi, bunun başlangıcında ALGO, ayı-boğa eğiliminden döndü. Bu, o dönemde gerçekleşen yüksek bir ticaret hacmini göstermektedir. Göreceli Güç Endeksi (RSI) 40.56’da, bu da ALGO’nun neredeyse aşırı satım durumunda olduğu anlamına geliyor.

Bu nedenle, tüccarlar akıllıca ticaret yapmalı ve piyasadaki heyecandan etkilenmemelidir. Bunu akılda tutarak, tüccarlar kripto piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan kaçınmak için yatırım yaparken dikkatli olmalıdırlar.

Ayrıca Basit Hareketli Ortalama’ya (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalama’ya (EMA) bir göz atalım.

algo 30 day sma and 50 day ema 1024x551 1
ALGO 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, ALGO’nun fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak ALGO, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

Algorand (ALGO) Fiyat Tahmini 2021

Aşağıdaki tablo, ALGO’nun son birkaç gün içinde harika bir performans gösterdiğini gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, ALGO boğalarla birlikte koşabilir, 3,5 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve daha yükseğe tırmanabilir.

algo usdt price prediction 1024x550 1
ALGO/USDT Fiyat Tahmini (Kaynak: TradingView )

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve ALGO’yu yükseliş pozisyonundan tahttan indirebilir. Daha basit bir ifadeyle, ALGO’nun fiyatı düşüş sinyali olarak neredeyse 1.54 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli ALGO fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 3,28 $ ile aşma olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Algorand (ALGO) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, ALGO 2022’nin sonunda 10 dolara ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk yarısı 15 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 10 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser, ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Algorand (ALGO) Fiyat Tahmini 2023

ALGO’nun fiyatı 25$’a ulaşsa da çok yüksek seviyelere çıkabilir. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi ALGO psikolojik direnç seviyesini geçerse.

Algorand (ALGO) Fiyat Tahmini 2024

En son güncellemeler, gelişmeler, ALGO fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre. Ayrıca, bu kripto pazarında ALGO’nun fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip 38$’a ulaşabileceği için en iyi yatırım olacaktır.

Algorand (ALGO) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde, ALGO fiyatları 45 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak ALGO için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, ALGO’nun tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap