Algorand, Ethereum Classic, Axie Infinity Fiyat Analizi: 02 Mart Çarşamba

Algorand, Ethereum Classic, Axie Infinity Fiyat Analizi: 02 Mart Çarşamba
0

Analizlerde Algorand, Şubat ayının en düşük seviyesinden etkileyici kazanımlar elde etmesine rağmen, ince buz üzerinde yürüdü. Modelinin altında sürekli bir kapanış, alt değeri 0,79 dolarlık bir yeniden test için destekleyebilir.

Ayrıca, Ethereum Classic, EMA şeritlerinde yükseliş eğilimine tanık oldu. Boğaları artık bir serpinti önlemek için 20 EMA’yı savunmak zorunda kaldı. Ayrıca, Axie Infinity SMA’larının üzerine çıkmayı başarırken, RSI aşırı alım işaretinden geri döndü.

Algorand (ALGO) Analiz

analiz
algorand, ethereum classic, axie infinity fiyat analizi: 02 mart çarşamba 4

1.8 dolarlık direnci devirmek için mücadele eden boğalar, son iki ayda artan satışların ardından itiş gücünü kaybetti. Böylece alt, değerinin yaklaşık %61.5’ini (5 Ocak’tan itibaren) kaybetti ve 24 Şubat’ta yedi ayın en düşük seviyesine geri döndü.

O zamandan beri, ALGO alıcıları geçen hafta umut verici toparlanma çabaları gösterdi. Sonuç olarak, alt, 0,68 dolarlık destekten %27 arttı. Bu arada, %23,6 Fibonacci direnci hala sağlam kaldı.

Basın zamanında, ALGO 0,8385 dolardan işlem gördü. RSI, son birkaç saat içinde bir yukarı kanal arızasına tanık oldu. Bu mola, kesin bir hareketten önce 45-47 noktasının yakınında bir aralık desteği bulmalıdır. MACD’ye bakıldığında, yükseliş momentumunun geri planda kaldığı görülüyor.

Ethereum Classic (ETC) Analiz

analiz
algorand, ethereum classic, axie infinity fiyat analizi: 02 mart çarşamba 5

ETC, kendisini Ocak ayının en düşük seviyesi olan 21$’dan aldıktan sonra, son iki haftadır 24-30$ bölgesinde bir geçiş aralığı bulmayı başardı. Alt, yakın zamanda tabanını test ettikten sonra, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kama (beyaz) içinde dik bir şekilde yükseldi.

Sonuç olarak, boğalar sadece son altı günde yaklaşık %28’lik bir yatırım getirisinin ardından nihayet  EMA Şeritlerini kendi lehlerine çevirdiler. Bundan sonra, 20 EMA, alıcıların kalıplı bir kopuşu önlemek için savunmaları için hayati bir destek olacaktır.

Basın zamanında, ETC 29.87 dolardan işlem görüyordu. RSI, bir haftalık toparlanmanın ardından yükseliş eğilimi sergiledi. Şimdi ise yakın vadede olası bir canlanmadan önce 52-56 aralığını test etmeyi hedefliyordu.

Axie Infinity (AXS) Analiz

analiz
algorand, ethereum classic, axie infinity fiyat analizi: 02 mart çarşamba 6

Ayılar 65 $ seviyesinden devraldıkça, AXS son 20 günde önemli fiyat noktalarını kaybetti. Alt, 24 Şubat’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaşmak için güneye yönelirken değerinin %40’ından fazlasını kaybetti (7 Şubat’tan beri).

 Bu nedenle, 42 dolarlık desteği yeniden test ederken 20-50-200 SMA’sının altına düştü. Alıcılar bu desteği sağlam tutmaya istekli olduklarından, alt testere son beş günde %30’un üzerinde büyüdü. Böylece hareketli ortalamalarının üzerine çıkarken 20 SMA (kırmızı) 50 SMA’nın (gri) üzerine sıçradı. Buradan, herhangi bir geri çekilme, 54 dolar seviyesinde ve ardından 20 SMA’da destek bulacak.

Basın zamanında, AXS 57.676 dolardan işlem görüyordu. RSI  aşırı alım noktasından keskin bir düşüş gördü ve dengesine doğru yöneldi . Böylece, biraz azalan bir düşüş canlılığı ortaya çıkıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap